banner212

banner211

Aydın ve Kolgu'dan 1 puan açıklaması

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın ve Teknik Direktörü Deniz Kolgu, Kahramanmaraş mücadelesinden alınan beraberliği değerlendirdi. Maç sonu Radyo264'e konuşan Aydın,"Eğer iddiamız varsa önümüzdeki 4 maçı da almamız gerekiyor" dedi

Sakaryaspor 18.11.2015, 16:34 18.11.2015, 16:36 UTKU KAYNAR
Aydın ve Kolgu'dan 1 puan açıklaması
banner218
 

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın ve Teknik Direktörü Deniz Kolgu, Kahramanmaraş mücadelesinden alınan beraberliği değerlendirdi. Maç sonu Radyo264'e konuşan Aydın,"Eğer iddiamız varsa önümüzdeki 4 maçı da almamız gerekiyor" dedi,


akaryaspor bugün deplasmanda Kahramanmaraş BBSK ile 1-1 berabere kaldı. 
Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve Teknik Direktörü Deniz Kolgu, maç sonrası statta Radyo264'ten Raif Ugan'ın sorularını yanıtladı.

 

'ÇOCUKLARIN ÜZERİNDE BİR DURUM VAR'
Başkan Selahattin Aydın yaptığı değerlendirmede, ilk yarı bitimine kadar olan 4 maçı almaları gerektiğini aksi durumda takımın kritik sürece gireceğini ifade ederek, "Bu maçtan 3 puan bekliyorduk. Golü de bulduk. Şanssız bir gol yedik. 4 maçın 4'ünü de almamız lazım. Artık iddiamız varsa öyle olacak. Çok rahat alabileceğimiz bir maçtı. Arkdaşların üzerinde bir durum var. İnşallah bundan sonra atarlar diyoruz.   Yani burada bir yerde ahata olmalı. Hata yapabiliyorlar. Direktenö dönen top var. Olmuıyor olmayınca, 3 haftyı iyi şekilde değerlendireceğiz. 4 maçın 4'ünü de almak zornudayız. " şeklinde konuştu.

 

'ÇOK POZİSYONA GİRDİK AMA ATAMADIK'

Teknik Adam Deniz Kolgu ise Radyo 264'e beraberliği yorumlarken, çok pozisyona girdiklerini ancak golü bulamadıklarını kaydederek, "İkinci yarıda mücadele farklyıdı. Seçkin de cezalıydı. Her şey zaten oyunun kötü oynamaya kurulmuş gibi. Son bölümde golden sonra, giripte atamadığımız pozisyonlar var. Volkan bugün 10 dakika oynadı. Burada skoru aldıktan sonra onların da top tutması lazımdı. Volkan sayısal olarak eksik olduğumuz için geldi kadroya" diye konuştu.

AYDIN BERABERLİĞİ BÖYLE DEĞERLENDİRDİ...


Yorumlar (2)
salih yılmaz 7 yıl önce
başkan arkadaşların üzerinde bir durum olduğunu sanmıyorum, siz bir aynaya bakın bence.
Mehmet maltepe 7 yıl önce
Şaban hocayı istiyoruz