banner212

banner211

Aydın ve Kolgu'dan maç sonu açıklaması

Sakaryaspor Kulubü Başkanı Selahattin Aydın, Teknik Direktör Deniz Kolgu ve futbolcular 3-1'lik Denizli BBSK galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 22.11.2015, 19:52 22.11.2015, 19:55 UTKU KAYNAR
Aydın ve Kolgu'dan maç sonu açıklaması
banner218
 

Sakaryaspor Kulubü Başkanı Selahattin Aydın, Teknik Direktör Deniz Kolgu ve futbolcular 3-1'lik Denizli BBSK galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.


Sakaryaspor, bugün evinde ağırladığı Denizli BBSK'yı 3-1 mağlup etti.
Sakaryaspor Kulübü Bşakanı Selahattin Aydın, Teknik Adam Deniz Kolgu ve futbolcular 90 dakika sonrası 3 puanı değerlendirdi.

 

'BEN TAKIMDAN MEMNUNUM'
Takımın istenilen hedefe ulaşacak kapasitede olduğunu kaydeden Başkan Selahattin Aydın, oyunculardan memnun olduğunu ifade ederek,"Olmayacak goller yedik. Hakikaten bireysel hatalar yüzünden. Yoksa ben takımdan memnun olduğumu hep söyledim. Bizim için inşallah dönüm noktası olur. Geçen maç dedik yani, 4 maçta 10 puan alırsak her şey değişir diye. Takım bunu yapacak güçte, ben tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Takımın bu maç çok verimli olduğunu belirten Teknik Direktör Deniz Kolgu, sözünü tutacağını takımı üst lige çıkaracağını vurgulayarak şöyle konuştu:

"Rakibin attığı gol pozisyon değil. Malesef bu tip golleri yiyoruz. Yememiz gerekenleri belki de yemiyoruz. Böyle bir karakter var. Takım çok önemli reaksiyon verdi. Ben her zaman futbolu yorumlamaya çalışıyorum. Tüm gruplarda oynayan oyunculara büyük yük bindi. Takımım iyi bir takım. Hedefimin ihtimal yok değişmesinin. Bu takımı bu ligden çıkaracağım dedim ve çıkaracağım. Mert adam sözünün arkasında durur. Ben bunu mağlupken de söylüyorum. Şimdi galipken de söylüyorum. Lig devam ediyor. "

 

'BU NASIL İNSANLIK?'
Taraftarların maç esnasında 'Rüstemler Tesisleri'ni taraftara kapatmışsın' şeklindeki eleştirilerine sert çıkan Kolgu, bu iddianın yalan olduğunu söyleyerek, "Ben Sakaryaspor taraftarıyla kötü olmam. Nasıl kötü olabilirim. Onlar taraftar istiyorlar ki her şey iyi olsun. Kendi adıma hiç bir problem yok. Takıma destek versinler yeter. Benim Sakaryaspor taraftarıyla ne sorunum olur kardeşim? Ben işimi yapmaya çalışıyorum. 'Rüstemler'i kapatmışsın' protestsu dikkatimi çekti. Ben kime kapattım kardeşim. Bu nası bir dekikodu mekanizması? Nasıl bir yalan? Naısl bir insanlık. Kim gelmiş kapıdan dönmüş?" dedi


Yorumlar (0)