banner212

banner211

Bakanlık yeni stad için rapor istedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın inşaatı devam eden yeni stadyumun bu tarihe kadar bitirilmesi talimatı vermesi üzerine Gençlik Spor Bakanlığı harekete geçti.

Sakaryaspor 11.06.2016, 08:15 11.06.2016, 12:30 UTKU KAYNAR
Bakanlık yeni stad için rapor istedi
banner218

Eylül ayında Sakarya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın inşaatı devam eden yeni stadyumun bu tarihe kadar bitirilmesi talimatı vermesi üzerine Gençlik Spor Bakanlığı harekete geçti.

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk dün ilimize gelerek stadı inceledi. Türk yetkili firmadan rapor istedi


İNCELEME YAPILDI
Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk dün yeni stat inşaatını incelemek ve bilgi almak için ilimize geldi. Stat hakkında bilgi alan Türk TOKİ'ye ait yetkili firmadan geniş çaplı bir rapor hazırlanmasını istedi. Bir hafta sonra raporu alacak olan Türk stat inşaatının hızlanması için gerekli çalışmaları başlatacak. 24 Temmuz'da teslim edilmesi gereken stadın şuan 2 ay geriden geldiği öğrenildi. İnşaat çalışmalarının hızlanmasıyla yeni stadın sezon başına yetişip yetişmeyeceği merakla bekleniyor. Öte yandan stat incelemesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'de hazır bulundu.

banner220
Yorumlar (0)