banner212

banner211

Başaramadık Özür Diliyorum

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Kongrede yaptığı konuşmasında süreçte yapılan hataların kendisine ait olduğunu belirterek camiadan özür diledi.

Sakaryaspor 17.06.2018, 21:08 17.06.2018, 21:09 UTKU KAYNAR
Başaramadık Özür Diliyorum

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Kongrede yaptığı konuşmasında süreçte yapılan hataların kendisine ait olduğunu belirterek camiadan özür diledi. Gürses konuşmasında ; “Kongre tarihini 17 Haziran’a almadaki en büyük nedenimiz kulübümüzün kuruluş yıldönümü olmasıdır” dedi.

Kongreye katılımın az olmasından dolayı da üzgün olduğunu dile getiren Gürses, “Görüyorsunuz ki bizden başka kimse yok. Burada olan tüm kırgınlıklar ve kavgalar Sakaryaspor içindir. Kimsenin kimseyle alıp vermediği yok. Kimi kırdıysak özür diliyorum. Yola çok iyi başlamıştık, yolculuk da çok iyi geçiyordu ancak 27 Mayıs’ta kendimizi çıkmaz sokakta bulduk. Bu camianın başkanı olarak her şeyden ben sorumluyum ve özür diliyorum. İyi Başkan takımı şampiyon yapacak hocayı seçer, iyi yönetim ahlaklı futbolcu seçer. Biz bunu beceremedik” dedi.

“ŞAMPİYON OLMALIYDIK”

Son 10 yılda Sakaryaspor’un içinde bulunduğu duruma da değinen Gürses, “herşeye rağmen bu takım 1 şampiyonluk 1 final oynadı. Başarılı gibi görünsek de ben kendimi başarılı bulamıyorum. Bu sene de bizim şampiyon olmamız gerekiyordu” dedi.

ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen eski başkanlar toplantısında, devam etmesi yönünde aldığı karar için de kendilerine teşekkür eden Gürses, “Kendilerine bu teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak biz kendimizi mental olarak yorgun hissediyoruz. Bunca başarıya rağmen, hiç hak etmediğimiz eleştiriler aldık. Bu da bizi yordu” dedi.

“BİR ZAHMET ÜYE OLUN”

Gürses konuşmasının son bölümünde Kulübün eski başkanlarına teşekkür ederken, geçtiğimiz hafta kongrede aday olacağını açıklayan ancak kongreye 2 gün kala adaylıktan çekildiğini ifade eden İbrahim Şahin’i de eleştirerek “iki yıldır gelip kulübe üye olmayan ve seçim zamanı çıkıp ben Başkan adayıyım deyip, kongreye 2 gün kala adaylıktan çekilenler bugün buraya gelme lütfunu da göstermiyorlar. Siz Sakaryaspor’lu falan değilsiniz. Yine de bu arkadaşlardan ricamdır, kulübün kapısı her zaman açıktır. Gelip bir zahmet 1100 TL ödeyerek lütfen bu kulübe üye olunuz” dedi.

Yorumlar (0)