Sakaryaspor Cuma günü Rüstemler’de bayramlaştı ama ne yazık ki futbolcular, Teknik Kadro ve yönetim’den başka bayramlaşmada bulunmadı." />

banner212

banner211

Başarıda herkes ortaya çıkar

Sakaryaspor Cuma günü Rüstemler’de bayramlaştı ama ne yazık ki futbolcular, Teknik Kadro ve yönetim’den başka bayramlaşmada bulunmadı.

Sakaryaspor 29.10.2012, 08:58
Başarıda herkes ortaya çıkar
banner218

Sakaryaspor Cuma günü Rüstemler’de bayramlaştı ama ne yazık ki futbolcular, Teknik Kadro ve yönetim’den başka bayramlaşmada bulunmadı. Bu üzücü tablo karşısında Sakaryaspor kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca “ demek ki sahada başarı oldu mu herkes var, başarı yoksa kimse gelmiyormuş “ Dedi.


SADECE YÖNETİM VE FUTBOLCULAR İLE PERSONEL

Sakaryaspor’un geleneksel Kurban Bayramı bayramlaşma töreni Cuma günü saat 16.00’da Rüstemler Tesislerinde yapıldı. Bayramlaşma törenine Yönetim Kurulu, Teknik kadro, futbolcular ve kulüp çalışanları eski Sakaryaspor Kulüp Başkanı Rauf Batuboylu  hazır bulundu. Rüstemler Tesisleri antenman sahaları girişinde hazırlanan bayramlaşma yerinde bir konuşma yapan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca bayramlaşmaya katılanlara hayırlı bayramlar diledi ve bu gibi günlerde daha önceki bayramlaşmalarda iyi günlerde  çok kalabalık olduğunu, ancak bu günde futbolcuların, yönetimin dışında Sakarya’nın ileri gelenlerinden hiç kimsenin bulunmamasının üzücü olduğunu, ama ne olursa olsun bu zor günlerde “ biz bize yeteriz” sözleriyle göndermede bulundu.


SADE BAYRAMLAŞMA DUYGULU ANLAR

Daha sonra Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca bayramlaşmaya katılan teknik kadro ve futbolcularla tek tek bayramlaştı.Başkan’dan sonra sırasıyla futbolcular ve teknik kadro önce yönetim ve daha sonra bayramlaşmaya katılanlarla tek tek bayramlaşarak güzel bir tablo oluşturdular.

 

Haber: SIRRI ŞANLI

banner220
Yorumlar (0)