banner212

banner211

Başbakan Toçoğlu'nun tek kusuru Sakaryaspor'dedi

Sakaryalıların da Ak Parti'yi çok sevdiğini ifade eden Başbakan Erdoğan, ilimizdle ilgili olarak tek kusurun ise Sakaryaspor'un durumunun olduğunu söyledi.

Sakaryaspor 05.12.2013, 17:59
Başbakan Toçoğlu'nun tek kusuru Sakaryaspor'dedi
banner218

Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin belediye başkan adaylarını açıklamaya devam etti.

 


Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığının İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlediği toplantıda İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa'nın da yer aldığı 22 ilin belediye başkan adayı açıklandı.Her ilin 3 dakikalık tanıtım videosunun da izletileceği programda Başbakan Erdoğan, Zeki Toçoğlu'nun yeniden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu da açıkladı.

Sakarya'nın gelişimi ve Zeki Toçoğlu'nun çalışmalarından övgüyle bahseden Başbakan Erdoğan, Toçoğlu'nun ardından kürsüye İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve Milletvekillerini de davet ederek ellerini havaya kaldırdı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Hakikaten yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Bu yüzden anlatmamıza gerek yok. Sakarya, deprem geçirmiş bir şehir. Ama yeni bir doğdu. Yani külleri üzerinden ayağa kalkan bir var.''dedi. Sakaryalıların da Ak Parti'yi çok sevdiğini ifade eden Başbakan Erdoğan, ilimizdle ilgili olarak tek kusurun ise Sakaryaspor'un durumunun olduğunu söyledi.

banner220
Yorumlar (1)
Uyutulamayanlar 9 yıl önce
Sene olacak 2014 hala Sakarya'da birşeylerin değiştiğini iddaa edenler var. 99'dan bu yana bu şehir neyiyle değişmiş ki Sakarya'yı kalkındırdğını iddaa ediyo bu hükümet. Şehrin tek eğlencesi ve markası olan Sakaryasporumuzun çöküşüne bi bakarsanız tarih olarak o zaman anlarsınız gelişmişmiyiz, gerilemişmiyiz. Köle tüccarlığı almış başını gitmiş Sakaryamda.Uyan be Sakaryam uyan artık,değişim zamanı