banner212

banner211

Başım ağrıyor diyerek maça çıkmadı

Pendik maçında Berkaycan Değirmencioğlu’nun ilk 11’den neden çıkarıldığı belli oldu.

Sakaryaspor 30.11.2020, 11:41 UTKU KAYNAR
Başım ağrıyor diyerek maça çıkmadı
banner218

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

Pendikspor maçı öncesinde Sakaryaspor’un savunmasının önemli isimlerinden Berkay Can Değirmencioğlu şoku yaşandı! Teknik patron Murat Balaban’ın ilk 11’de şans vermeyi düşündüğü savunma oyuncusu baş ağrısını öne sürerek maçta oynamak istemedi! Berkay’dan gelen bu şok hareket sonrasında bir hayli şaşıran teknik heyetin tüm çabalarına rağmen tecrübeli oyuncuyu oynatamadı. Berkay oynamak istemeyince onun yerine Ümit Yasin müsabakada forma şansı buldu. Berkaycan’ın bu hareketi yönetimi de bir hayli sinrlendirdi. Yaşanan bu gelişme sonrasında yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Yorumlar (4)
Koruculu tatanga 2 yıl önce
Kadro dışı bırakın uğur akkuş gelince gerekeni yapar
Mücahit 2 yıl önce
Hemen kadro dışı ne alaka bukadar kolaymı insanları kesmek kasıtlı durum varsa ozmn yaptırım olabilir ama öyle başlık atılmış ki baş ağrısını bahane etti diyor başlığı atan şahıs baş ağrısıyla hic maç yapmısmi basın şiddetli ağrırken sen koşup vücudu stres3 sokup kasarak ağrıyı dahada siddetlendirip yada kafa topu vurmak zorunda kalacak defalarca defans adami sonuçta kolaymı sanılıyor bunlar herkesin tuzu kuru cunku biz izleyiciyiz adamin ne halde olduğunu bakmadan hemen as kes kov bırak ne bu mk
Secati 2 yıl önce
Haber başından sonuna kadar yalan.. Adam sıtma, titreme,halsizlik belirtileri gösterince hocası tarafindan kadrodan çıkarılıyor. Bu yalan haberi size kim yaptırıyor acaba..
Kazim 2 yıl önce
Herkes kafasina göre ahkam kesiyor yazik sakaryasporuma ne hale getirdiler