Başkan aranıyor !

Sakaryaspor 13.06.2024, 12:18 SporExpres
Başkan aranıyor !

Sakaryaspor’da final hüsranı ile biten sezonun ardından yeşil siyahlı camia başkanlık seçimine kilitlendi. 15 Haziran’da yapılacak olan ilk oturumda çoğunluğun sağlanması beklenmezken 22 Haziran’da yapılacak genel kurulla kadar ciddi bir yönetim oluşturulması bekleniyor.

9 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

Trendyol 1.Lig’de yeni sezon 9 Ağustos’ta başlayacağı duyurulurken pek çok takım şimdiden yeni sezon planlamasının startını verdi. Play-off finalinde Bodrumspor’a 31 kaybederek Süper Lig hayallerini suya düşüren Sakaryaspor’da ise yönetim kaosu yaşanıyor. Belediye Desteği ile üç yıldır görev görev yapan Cumhur Genç ve ekibinin genel kurul kararının ardından aday olmayacaklarını açıklaması ile camiada gözler genel kurula ve başkan adaylarına çevrildi.

LİSTE ÇALIŞMASI

Sakaryaspor’da 15 Ağustos’da yapılacağı duyurulan olağan genel kurulda çoğunluk sağlanması beklenmiyor. 22 Haziran’da çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak genel kurul öncesinde ise henüz ciddi bir aday ortaya çıkmadı. Yurt dışında yaşan ve İstanbul’da yaşanan Sakaryalı iş insanlarına yakınlığı ile bilinen Ferruh Taşdemir’in kongre kararının ardından sürdürdü yönetim çalışmaları ise adeta hüsranla sonuçlandı.

ABİ ARIYORLARMIŞ

Sakarya’dan ve şehir dışında pek çok iş adamını yönetim listesinde birleştirmek amacı ile yola çıktığını açıklayan Ferruh Taşdemir’in sosyal medyadan başkan bulamıyoruz açıklaması büyük tepki çekti. İçerisinde Kadir Dişli, Mehmet Fil, Ali Elbirlik, Sekan Serbest, Halil Acar, Atilla Doğan gibi isimlerin bulunduğu listeye başkanlık yapması için birçok isme teklif götürdüğünü iddia eden Taşdemir’in bu açıklamaları taraftarı hayal kırıklığına uğrattı

Yorumlar (0)