Başkan Cumhur Genç'ten sert tepki; "Operasyon Çocukları"

Sakaryaspor 21.01.2024, 22:09 SporExpres
Başkan Cumhur Genç'ten sert tepki; "Operasyon Çocukları"

Sakaryaspor’un Gençlerbirliği’ne 3-1 yenildiği ve skordan çok hakem kararlarının öne çıktığı maçın ardından Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor’un Gençlerbirliği’ne 3-1 yenildiği ve skordan çok hakem kararlarının öne çıktığı maçın ardından Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Genç, “TFF ve hakemler tarafından Sakaryasporumuza çekilen operasyonun galasını bu akşam hep beraber seyrettik. 4 maç saha blok kapattınız, oyuncularımızı haksız kartlarla cezalandırdınız, sezon başından beri aleyhimize sayısız kararlar verdiniz. Operasyon çocuklarına rağmen sezon sonunda biz şampiyon olacağız. Liglerde alınan alınamayan kararlar verilen ve verilemeyen(!) cezalar ortada bakalım sezon sonunu nasıl görecez hep beraber. Sözüm muhataplarına! Bu ülkede her şey olursunuz ama rezil olamazsınız” dedi.

Yorumlar (3)
Sakaryaspor 5 ay önce
Yalniz kalmis başkan ve takim. Ekrem Yüce de ilerleyen zamanlarda olamayacak takim sahipsiz kalacak. Cumhur başkanda birakirsa başkanligi Sakaryaspora 2.lig yolu gorunur.
Adali 5 ay önce
Tek doğru sensin başkan
Bahri karakuş 5 ay önce
Helal olsun sana başkanım bizim şeyinin millet vekilleri nerede yaa şimdi yoksan birdağa hep yok ol