banner212

banner211

Başkan Genç taraftarlara tepki gösterdi

Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi. Taraftarların isteği üzerine Kasongo'nun 3'lü çektirmesine ise Başkan Genç tepki gösterdi.

Sakaryaspor 08.10.2022, 15:55 08.10.2022, 17:57 Furkan
Başkan Genç taraftarlara tepki gösterdi
banner218

Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi.

Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular Donkor ,Roshi, Nalepa ve Kasongo deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi. Karşılaşma boyunca en çok mücadele eden oyuncunun Kasongo olduğunu söyleyen taraftarlar golcü futbolcuyu alkışlayarak 3’lü çekmesini istedi.

GENÇ TEPKİ GÖSTERDİ

Karşılaşmayı kötü futbol sonrası ağır yenilgiyle kapatan temsilcimizde tribünlerin Kongolu golcüye 3’lü çektirmesine  başkan Cumhur Genç tepki gösterdi. 5-0’lık skorun ağır olduğunu ve kötü futbol ile skor sonrası 3’lü ve oyuncuların alkışlamasına karşı çıktı. Taraftarların yanına giden Başkan Genç ''5 gol yedik farkında değil misiniz neden 3'lü. Ne için 3'lü çektiriyorsunuz fark yemişiz'' dedi. Tribünde bazı yeşil siyahlı taraftarlar ise kulüp başkanı Genç’e tepki göstererek Kasongo’nun alkışlanmasını normal olduğunu dile getirdiler

banner220
Yorumlar (10)
Adem 6 ay önce
İlker püren istifa etmesi lazım sakarya spora yakışmıyor bu si kor
Babanız 41 6 ay önce
İşte bukadar amatör ve ezik taraftara sahipsiniz
Sakaryalı 6 ay önce
Taraftar haklıdır başkan sen iyi oyun oynatan hoca getir önce takımın başına
Sakarya lı 6 ay önce
Takim.düdüklenmiş ne üçlüsü yazık
CEFAKAR SAKARYASPORLU 6 ay önce
İş yerimden izin alıp çoluğumu çocuğumu bırakıp bodruma sevdamın yanına gelmişim üstelik cebimden harcamışım… takımda 5-0 yenilmiş. Yenilgiler olabilir amaaa.. bu cefakar taraftara gelip lanlu lunlu oğlumlu konuşmak yakışmadı sana Cumhur genç ve yönetimi! Taraftara karşı çok yanlış bir tutum sergiliyorsunuz! Acilen özür dilemelisiniz!!
Sakaryalı 6 ay önce
Taraftar ne yapacağını sanamı soracak başkanmısın nesin...
Burak Sakarya 6 ay önce
Taraftara neyi alkışlıyosunuz diye tepki gösrerecegine o hocayı iş işten geçmeden görevden al . Sezon başından beri puan kayiplarinin baş sorumlusu lurdugu garip 11 lerle hocadir .
Murat 6 ay önce
Kasongo ilk golde hata yaptı. Siz adama üçlü çektirin. Seneye Bodrum'da görürsünüz kadongoyu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın