banner212

banner211

Başkan Gürses, yaptıklarını yapacaklarını anlattı

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses bugün düzenlediği basın toplantısı ile göreve geldiği 3 aylık süre içerisinde yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.

Sakaryaspor 26.08.2016, 17:08 26.08.2016, 17:22 UTKU KAYNAR
Başkan Gürses, yaptıklarını yapacaklarını anlattı
banner218
 Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses bugün düzenlediği basın toplantısı ile göreve geldiği 3 aylık süre içerisinde yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.

Rüstemler Tesislerinde düzenlenen toplantıya Başkan Vekilleri, Halit Evin, Şerafettin Özgüllü, Cihan Yıldıran, Ramazan Sezer, basın sözcüsü Erkan Pirzenli ve sportif direktör Özcan Kızıltan katıldı.

3 Ay 5 Gündür görevde olduklarını belirten Başkan İsmail Gürses Bir ekip ruhu ile bu sezon başarıya ulaşacaklarına inançlarının tam olduğunu söylerek söz başladı. Gürses; "Transfer çalışmaları süresince menejerlerin konuya müdahil olmasına izin vermedik bundan sonraki çalışmalarımızdada böyle yapacağız.İyi bir takım kurduk fakat sportif başarı gelmedikçe bu yaptıklarımızın bir anlamının olmadığının bilincindeyiz"dedi.

Yeni Şirket Kuruldu

Başkan İsmail Gürses 600 Bin TL sermaye ile yeni bir şirket kurduklarını belirterek; "Bundan sonra bir çok ticari faliyetimizi Sakaryaspor Sportif Hizmetler ismi ile kurduğumuz şirket üzerinden yürüteceğiz. İnşallah bu çalışmaların sonucunda 54. yılımızda Süper Lig'e çıktığımızda bu şirketin halka arzını sağlayacağız"dedi.Durak54 ve Dükkan54

İnşaatı devam eden yeni stadın tamamlanmasının ardından stad çevresinde Durak54 ismi ile kafe ve restaurantlar açılacağını belirten İsmail Gürses" Taraftarımızı maç günleri ve diğer günleri bu dükkanları kullanarak kulüplerine destek olabilecek stad içinde açacağımız modern tasarımlı Dükkan54 mağazamız ilede tüm ürünlerimizin satışını gerçekleştireceğiz"dedi.

7 Ayrı Mağaza

Sakaryaspor kulüp başkanı İsmail Gürses ayrıca taraftarların yeni ürünlere daha rahat ulaşabilmeleri için şehrin belli noktaları ve avmler olmak üzere 7 ayrı noktada dükkan54 kioskları açılacağının bilgisini verdi.

Kombineye ilgi yok

Yeni stada geçmeden kombine çıkarmayı düşünmemelerine rağmen taraftarın yoğun isteği üzerine 5800 adet kombine bilet bastırdıklarını belirten İsmail Gürses şuana kadar sadece 184 adet kombine satılmasından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi.

banner220
Yorumlar (1)
sakaryali 6 yıl önce
Emir