Başkan İbrahim Nalbant'tan YASAK açıklaması

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant yazılı olarak yaptığı açıklamada transfer yasağının resmen kalktığını duyurdu.

Sakaryaspor 23.08.2019, 17:23 23.08.2019, 19:01 SporExpres
Başkan İbrahim Nalbant'tan YASAK açıklaması

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant yazılı olarak yaptığı açıklamada transfer yasağının resmen kalktığını duyurdu. Nalbant teknik heyetin istekleri doğrultusunda transferin bir kaç gün içinde sonuçlanacağının bilgisini verdi

İŞTE O AÇIKLAMA

İçinden geçtiğimiz süreçte son 4 sezonun ötelenmiş sorunları kamuoyunun malumudur.

Kulübümüz büyüklüğünü tarihinden gücünü camia ve taraftarından alan her problem ve sorunun üstesin gelecek maziye sahiptir.

Değerli Sakaryasporlular;  Yönetim kurulumuz fikir ayrılıkları nedeni ile ayrılan arkadaşlarımız olmasına rağmen müsterih olun ki tüm iyi niyet ve enerjisi ile idari ve mali tüm sorunların üstesinden gelecek güç ve liyakata sahiptir.

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kısa ve uzun vadeli eylem planları ile bahse konu tüm sorunları aşmaktayız.

Geldiğimiz nokta itibari ile Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem YÜCE’nin takdireşayan katkılarına minnettarız.

Kendisinin gayretleri ve katkıları ile geçmiş sezon borçlarını içeren TFF engel dosyalar kapatılarak UEFA kriterlerinde kulübümüzün mali disiplin ile yönetilebilir bir duruma gelebilmesi için tüm enerjimiz ile çalışmaktayız.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem YÜCE ve görevde bulunulan yönetim kurulumuzun çabaları ile bugün itibari ile TFF de transfere engel 21 dosyanın kapatılarak transferin önünde hiç bir engel kalmamıştır. Federasyon başkanı ile kulüp başkanımızın birebir görüşemeleri ile; ne TFF’de nede kulübümüz açışından bu konuda hiç bir tereddüt yoktur.

Sakaryaspor yeni sezona yeni transferleri ve yeni kadrosu ile başlayacaktır. Gerek TFF’deki prosedürlerin tamamlanması gerekse kadro planlamasında teknik kadromuzun talebi doğrultusunda eksik mevkilere transfer yapmak için görevde bulunan yönetim kurulumuz görüşmelere devam etmektedir.

İhtiyacımız olan, biraz sabır biraz sükûnet.

 Sakaryaspor Kulüp Başkanı

İbrahim NALBAT

Yönetim Kurulu adına

Yorumlar (5)
Türk54 5 yıl önce
Ne güzel şimdi Messi yi alırsınız artık transferi bile oradan buradan gelen parayla açtın başkan transferi nasıl yapacaksın hadi yapacaksın diyelim transfer edecek futbolcumu kaldı
Fatih 5 yıl önce
Boş boş yorum yapmayalım biraz Sakaryaspor için para harcayın ondan sonra eleştiri yapın basından takip etmeyle eleştiri olmuyor
Cemali 5 yıl önce
Madem parayı Ekrem Yüce verecekti bunlar niye aday oldular belediyenin bir müdürü atanırdı Sakarya spor müdürü diye olur biterdi ama Sakarya spor sevdalıları bunu feğil formanın peşindeyix
Alaattin Telörgü 5 yıl önce
Nihayet estek köstek transfer açıldı hayırlı olsun teşekkürler Bülent Uygun teşekkürler Ekrem yüce
Garabistanlı Muyo 5 yıl önce
Geçen senede önceki senede daha önceki senede paranın önemli bölümünü yine belediye vermişti. Bu seneye has bir konu değil bu. Ki belediye döneminden gelen 23 milyonluk borcun uzantısı bu borçlar zaten.