banner212

banner211

Başkentte ‘Sakarya’ dayanışması

Sakaryaspor’un Ankara Demirspor maçını takip etmek için Başkente giden basın mensuplarını Ankara’da görev yapan Sakaryalı gazeteciler ağırladı.

Sakaryaspor 09.02.2020, 17:45 UTKU KAYNAR
Başkentte ‘Sakarya’ dayanışması
banner218

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şube Başkanı Hüseyin Doğru, Anadolu Ajansı (AA) Parlamento Haberleri Editör Yardımcısı Muhabiri Atakan Çelik tarafından maç öncesi, maç sırası ve maç sonrasında ağırlanan basın mensupları sorunsuz bir gün geçirdi. Aşırı soğuk dışında bir problem yaşamayan basın mensupları maç sonrasında ise lüks bir restoranda Çelik ile Doğru’nun misafiri oldu.

AA Sakarya’da görev yaptıktan sonra Ankara Merkeze giden Hüseyin Doğru ile Sakarya’da uzun yıllar görev yaptıktan sonra Başkente transfer olan Atakan Çelik, “Sakaryaspor maçını takip etmeye gelen meslektaşlarımızla güzel bir gün geçirdik. Hasret giderdik. Bütün meslektaşlarımız Başkentte onları bekleyen açık kapıları olduğun unutmasınlar “dedi.

Halk54.com Spor Müdürü Erdal Erebilir ise,” Sakarya’nın spor camiası olarak Adana Demirspor maçını takip etmeye gittik ve sağ olsunlar Hüseyin Doğru ile Atakan Çelik’in gün boyu misafiri olduk. Bizi öylesine güzel ağırladılar ki bütün arkadaşlar en yakın zamanda bir kez daha Başkent’te gelmenin planlarını yapmaya başladık” dedi.

banner220
Yorumlar (0)