banner212

banner211

" BAŞLANGIÇLAR KOLAY OLMUYOR"

Sakaryaspor teknik direktörü İsmail Ertekin deplasmanda karşılaşacakları 1922 Konyaspor, maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ertekin,” Müsabaka gününe kadar hem fizik olarak hem mental olarak hazır olacaklarını” söyledi.

Sakaryaspor 16.09.2020, 17:57 17.09.2020, 18:55 Alperen Durmuşkaya
" BAŞLANGIÇLAR KOLAY OLMUYOR"
banner218

BAHANE YOK

İsmail Ertekin, “ Her şeyin başlangıcı kolay olmuyor. Zorla başlıyor, bizde bunu kolaya çevirmek için gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu haftaya hem fiziksel olarak hem mental olarak hazırlanmaya çalışıyoruz. inşallah çalıştıklarımızı sahaya yansıtırız. Her şey istediğimiz gibi olur. Şuan itibari ile baktığınızda tam hazır gibi gözükmemize rağmen iyi bir takımız zaman darlığımız vardı. Ama bunların hiç biri bahane değil. Sakaryaspor için ligin başlangıcı önemli, bizde bu önemli başlangıcı iyi sonuçlandırıp galibiyeti görmek istiyoruz” dedi.

TAMAMIZ 

İsmail Ertekin, “ Şuan ki tabloda baktığımız zaman 19 kontenjanlı  6 genç oyunculu kadro yapılanmasını tamamladık gibi gözüküyor ama sizde biliyorsunuz ki futbol takımlarında problem doğa biliyor. Ve bu problemler neticesinde transferaçık  ise transfer devam ediyor. Bu konuda transfer bitti dersek yalan söyleriz. Şuan için eksiğimiz yok” dedi.  

Yorumlar (0)