Ben ve arkadaşlarım şampiyonluğa inanıyoruz

Sakaryaspor Başkanvekili olan, Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'ın Büyükşehir Belediye Meclisinde konuştu. Bahadır, burada başkan vekili olarak değil Sakaryaspor taraftarı olarak bulunuyorum ve şampiyonluğa olan inancımızı belirtmek istiyorum dedi.

Sakaryaspor 24.05.2021, 16:51 24.05.2021, 17:14 SporExpres
Ben ve arkadaşlarım şampiyonluğa inanıyoruz

Sakaryaspor Başkanvekili olan, Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'ın Büyükşehir Belediye Meclisinde konuştu Bahadır, burada başkan vekili olarak değil Sakaryaspor taraftarı olarak bulunuyorum ve şampiyonluğa olan inancımızı belirtmek istiyorum dedi.

Bahadır yaptığı konuşmasında; 

Bugün Sakarya’mız için önemli günlerden birini daha yaşıyoruz. Sakaryaspor’umuz bugün Play Off Yarı Final rövanş maçında Kırşehirspor’u ağırlayacak.Sadece Sakarya’nın değil Türk Futbolunun en önemli tarihi ve markalarından biri olan Sakaryasporumuz, şanlı geçmişi ve başarılarıyla Süper Ligi hak etmektedir.  Bu yıl artık önce 1.lig, ardından Süper Lig kapıları Sakaryasporumuza açılmalıdır. Çünkü bu şehir bunu fazlasıyla hak ediyor.

Taraftarıyla dünyaya nam salmış, Türk futbolunun futbolcu fabrikası Sakaryaspor son yıllarda yaşadığı travmalar nedeniyle gerilemiştir.  Bu acı gerçek maalesef şehrimize hiç yakışmamıştır. Son iki yılda gelinen noktada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin destekleri ve çabalarıyla, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ve yönetimine artık güvenilen bir Sakaryaspor var. Bu şehir artık yönetimine, futbolcusuna ve teknik ekibine güveniyor, inanıyor.

POLİMİKLER BİRŞEY KAZANDIRMAZ

Sakaryaspor üzerinden yapılan kısır çekişmeler ve polemikler geçmişte Sakarya’ya hiçbir şey kazandırmamıştır.  Başkanımız Ekrem Yüce’nin öncülüğünde, Hendek’i temsilen 2 yıldır yönetim kurulunda görev yapmaktayım. 

Hendek Belediyesindeki Başkan Yardımcılığımın yanı sıra,  Sakaryaspor Başkanvekili olarak bizlerden istenen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için yönetimimiz ile birlikte tek vücut halinde, güçlü bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Sakaryasporumuzun yaşadığı onca sıkıntılı zamanda yanından bile geçmeyenler, bugün gelinen noktada en büyük Sakaryalı olması da bizleri sevindiriyor.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Ancak artık sözde ve yapmacık desteklerle değil, gerçekten Sakaryalılık ruhuyla bu takıma sahip çıkalım ve bir daha asla yalnız bırakmayalım. Bu takım sadece Büyükşehir Belediyesinin ve ilçe belediyelerinin desteklemesi gereken bir kulüp değildir. Sakaryaspor Sakarya’dır. İnanın zaman zaman Sakaryalı olmayıp, bu şehirde yaşamayan işadamları Sakaryaspor’a destek vererek bu şehrin markasına sahip çıktı.  Bunları zamanı geldiğinde elbette her platformda konuşacağız.

Sakaryaspor tarihi günlerinden birini yaşarken, gelin bu güzel günlere şahitlik yaparak maddi manevi, az çok demeden bir destek verelim. Meclisimiz bu yapabilecek güç ve örnek olabilecek bir konumdadır. Ben buradan Sakaryaspor Başkanvekili olarak siz değerli başkanlarıma ve meclis üyelerine, Sakaryaspor’a maddi-manevi destek verme çağrısında bulunuyorum.

Bu akşam ve ardından inşallah kalacağımız finalle birlikte geride  2 maçımız kaldı.  İnandık, birlikte başaracağız.

Ve sizde inanın… Sakaryasporumuz Şampiyon olacak.

Futbolcularımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tamdır.

Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederken, Sakaryasporu iyi günde kötü günde hiçbir zaman yalnız bırakmayalım.

Yorumlar (0)