banner212

banner211

Bir gün arayla 2 maç

İzmi İsmetpaşa stadında bir gün arayla iki maç yapılacak olması ve kar yağışı nedeni ile yeşil siyahlıları pazar günü zorlu saha şartlarının beklediği anlamına geliyor.

Sakaryaspor 22.01.2016, 13:59 22.01.2016, 14:09 UTKU KAYNAR
Bir gün arayla 2 maç
banner218
 Sakaryaspor Spor Toto 3.Lig'in 22.haftasında 24 Ocak Pazar günü İzmit İsmetpaşa stadın da Derincespor'a konuk olacak. Rakipten çok kar yağışı ve stat zemini Sakaryaspor'u zorlayacak gibi

Bir gün arayla 2 maç

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre cumartesi ve pazar günü yoğun kar yağışı bekleniyor. Bu duruma Derincespor-Sakaryaspor karşılaşması öncesinde Cumartesi günü İsmetpaşa stadında Kocaelispor-Gebzespor Bölgesel amatör lig mücadelesi oynanacak olması da eklenince yeşil siyahlıları pazar günü zorlu saha şartlarının beklediği anlamına geliyor.

İsmetpaşa kavgası

Derincespor ve Kocaelispor ekipleri arasında stat nedeni ile bir haftadır soğuk rüzgarlar esiyor. Bölgesel Amatör Lig ekibi Kocaelispor,  pazar günü oynamak istemesi sebebi ile Derincespor'dan kendi müsabakasını cumartesine alması yönünde TFF'ye başvurmasını istedi. Derincespor cephesi bu talebe olumsuz yanıt verince her iki takım yöneticileri arasında bir haftadır medyada demeç savaşları yaşanıyor


İzmit İsmetpaşa stadının zemini her ne kadar iyi durumda olsa da kar yağışı ve aynı statta birer gün arayla müsabaka oynanacak olması nedeni ile stat zeminini büyük ölçüde bozulması bekleniyor. 

Yorumlar (0)