Bir oy bile çıkmayan aday!

Sakaryaspor'un bugün yapılan İsmail Gürses'in başkan seçildiği 4 adaylı kongresinde dikkat çekici ayrıntılar vardı...

Sakaryaspor 21.05.2016, 20:03 21.05.2016, 20:07 SporExpres
Bir oy bile çıkmayan aday!
 

Sakaryaspor'un bugün yapılan İsmail Gürses'in başkan seçildiği 4 adaylı kongresinde dikkat çekici ayrıntılar vardı...


MEDYABAR.COM-özel Sakaryaspor'un bugün Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda  yapılanhaber264.com üzerinden medyabar.com vesporexpres.com'da canlı olarak yayınlanan  İsmail Gürses'i  başkan seçildiği kongrede ilginçlikler yaşandı...


 Bu ilginçlikleden biri de  hiç şüphe yokki başkan adaylarından Osman Himmet Babalıoğlu'na kongrede bir tek bile oy çıkmaması idi.

 

 Delege olmadığı için oy kullanamayan  Babaoğlu'nun yönetim kurulu listesinde de aynı durum yaşanınca kongrede 'O' oy alarak Sakaryaspor tarihine geçti.

 

 Himmet Babalıoğlu'nun yaşadığı durumun bir benzeri de Sakarya'da spor camiasının yakından tanıdığı bir aday ola Yılmaz Kuzey yaşadı..

 

  Kuzey 16 kişilik yönetim kurulu üyesi listesi olmasına rağmen sadece 6 oy alabildi.

  Yılmaz Kuzey'in listesindeki isimlerin de delege olmaması nedeniyle oy kullanamadıkları belirtiliyor

 

 Kongrede diğer dikkat çeken ayrıntı ise görevi devir eden Selahattin Aydın'ın veda konuşması sonrasında başkanlara ayrılan yerdeki koltuğuna, eski milletvekili Ali İnci'nin oturması nedeniyle arka sıralara gidip burada gelişmeleri sessiz sedasız takip etmesiydi.

 

 Aydın'ın  kongrede kimi desteklediği konusunda ise ser verip sır vermedi

Oylamada İbrahim Nalbant 39, Yılmaz Kuzey 6 oy alırken sandığa atılan 2 oy ise yanlış kullanıldığı için geçersiz sayıldı.Yorumlar (0)