Biri Serdivan'ı Diğeri Adapazarı'nı düşünüyor

Birinin aklı hala Serdivanspor’da diğeri ise Adapazarıspor’la yatıp kalkıyor!


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin Sakaryaspor diye bir derdi yok.

Sakaryaspor 03.01.2012, 18:00
Biri Serdivan'ı Diğeri Adapazarı'nı düşünüyor
Birinin aklı hala Serdivanspor’da diğeri ise Adapazarıspor’la yatıp kalkıyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin Sakaryaspor diye bir derdi yok. Olgunlar Turnuvası onlar için daha önemli!

 BÜYÜK TEPKİ VAR!

 Sakaryaspor’un Büyükşehir Belediye bünyesinde iken borçlandırıldığına dikkat çeken Sakaryaspor taraftarlarından özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve kulübün Belpaş’tan alınması ve Dernekleşme sürecinde başrollerde olan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye büyük tepki ve eleştiri geliyor.Her iki başkanı da gizli güreşiyor diye eleştiren taraftarlar gelişmeleri yakından izliyor.

 NASIL SEVGİ BU!

 Zeki Toçoğlu’nun Serdivanspor’a Süleyman Dişli’nin ise Adapazarıspor’a olan sevgilerinin yarısını Sakaryaspor’a vermediğine dikkat çeken Yeşil-Siyahlı taraftarlar her iki başkanın Olgunlar Turnuvasında beraber görünmelerine de tepki koydular ve “Sakaryaspor’un küme düşme korkusu yaşadığı maçlarda bile stada gelmeyenler neredeyse her akşam Olgunlarda beraberler. Bu nasıl Sakaryaspor’luluk?” diye konuştular.

Hareket edemez!

 Başkan Zeki Toçoğlu, Süleyman Dişli’ye Sakaryaspor destek konusunda “ArtıkSakaryasporla ilgili konulurda benden habersiz hareket etmeyeceksin” diye uyarıda bulunması dikkat çekti.

 BASININ ÖNÜNDE

 Geçtiğimiz akşam Olgunlar Turnuvasına birlikte gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin Sakaryaspor muhabbeti kafaları karıştırdı. Başkan Zeki Toçoğlu’nun Süleyman Dişli’ye Yeşil-Siyahlı kulüple ilgili sorulan bir soruya verdiği cevap içinde “Sakaryaspor konusunda artık birlikte karar vereceğiz. Destek konusunda Süleyman Dişli benden habersiz hiç bir şey yapamaz” cümlesini kullandı ve beraber hareket ettiklerinin mesajını verdi.

Yorumlar (0)