banner212

banner211

BİZE İNANIN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Umut Sözen ve Berk İsmail Ünsal maçın ardından taraftara destek çağrısı yaptı. Yıldırım ve futbolcular taraftarın kendilerine inanmalarını istedi.

Sakaryaspor 17.09.2018, 11:42 UTKU KAYNAR
BİZE İNANIN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN

Umut Sözen “Geçen hafta kötü bir mağlubiyet aldık açıkçası. Taraftarımızda buluştuğumuz ilk maçı üç puanla taçlandırmak istiyorduk ama maalesef kazanamadık. Hacettepe telafi maçıydı. Çok iyi çalıştık hafta içinde. İyi bir mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Daha farklı da olabilirdi. 2-1’den sonra çok net gol pozisyonları kaçırdık. Son dakikalara 2-1 girerek biraz stresli olsa da kazanmasını bildik. İyi bir takımız. Bize inanmalarını istiyoruz Sakarya şehrinin. Bize inandıkları sürece bizde bu formanın hakkını vermek istiyoruz. Taraftarımız bizi destekledikçe biz daha iyi olacağız. İnşallah bu galibiyetle birlikte en kısa sürede üst sıralara çıkacağız. Dediğim gibi bize inanın gerisini Allah’ın izniyle biz halledeceğiz” dedi.

Berk İsmail Ünsal, “Zor bir maçtı bizim için. Hacettepe takımı genç ve dinamik bir takım. İki haftadır üzerimizde bir baskı var. Bu baskıyı atmak için galip gelmek istiyorduk. İyi çalıştık, iyi mücadele ettik. 3 puanı aldık, mutlu bir şekilde evimize gidiyoruz. Bizim taraftarlarımızdan tek bir isteğimiz var. Bize desteği esirgemesinler biz elimizden geleni sonuna kadar yaparız” dedi.

Yorumlar (0)