BMC Sakaryaspor'a sponsor olmayı kabul etti... AMA !

Sakaryaspor yönetiminin transfer yasağını kaldırmak için beklediği haber geldi

Sakaryaspor 29.01.2019, 15:20 29.01.2019, 15:29 SporExpres
BMC Sakaryaspor'a sponsor olmayı kabul etti... AMA !

Sakaryaspor yönetiminin transfer yasağını kaldırmak için beklediği haber geldi. Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun yaptığı sponsorluk görüşmeleri sonrasında  BMC'nin sponsorluk için okey verdiği öğrenildi.

Sakaryaspor başkan vekili Cumhur Genç, ''milletvekilimiz Kenan Sofuoğlu'nun girişimleri ile BMC ceosu Ethem Sancak bey sponsorluk konusunda olumlu yanıt vermiş. Fakat konunun 7 Şubat'ta yapılacak genel kurulda karara bağlanması gerekiyormuş. Bu yüzden bu süreçte transferi açabilmek için 2 Milyon TL borç kaynak arıyoruz. BMC'den gelen para ile bu borcu ödeyeceğiz'' dedi.

Yorumlar (15)
Halo 5 yıl önce
Çok mu zor toplayın kendi aranizda
Mustafa 5 yıl önce
Hep aynı senaryo bu çile nezaman bitecek bu takımı harcamayın transfer sezonu bitiyor lütfen bir ancö transfer yapılsın
Fanatik 5 yıl önce
Yetişmez transfere bu işler...
ali ak 5 yıl önce
Gogus reklami tm sirt sort sppnsoru bulu versin diger sakaryali serf siz firmalar
Arifiyeli 5 yıl önce
Noldu simdi kral kenan dersiniz adam yapamasaydida sucu yok cabsini gormeniz kafi sehirde 1 tane vekile yuklenmemin alemi yok
kemal 5 yıl önce
gene yalan haber tatangalar uynanın önümüzde yerel şeçim ....
Volkan tolki 5 yıl önce
Doymadı insanlar şu transfer işine.Para sizin değil nasılsa saçın gitsin.inşAllah tahta açılmazda harcayamazsınız o paraları.
arifiyeli 5 yıl önce
yıllardır tavuk misali yumurta hareketlendimi yumurtlayacak yer arar bunlarda transfer kalkar para yetişmedi derler sonra gelen parayı da sezon biter masraflara harcadık deyip herkez üzerine düşen payını alır yine aynı senaryo transfer yasağı var transfer yapamıyoruz diyerek 2019. 2021 yılinada girmiş oluruz bizlerde geçmiş olsun der üstüne bir bardak soğuk su değil bi sürahi içsdk fayda olmaz hadi hoşça kalın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın