Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, Tepecikspor maçında bu sezonki en iyi maçlarını oynadıklarını belirtirken, “Onlar atmadı." />

banner212

banner211

Bölükbaşı, “En iyi futbolumuzu oynadık!”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, Tepecikspor maçında bu sezonki en iyi maçlarını oynadıklarını belirtirken, “Onlar atmadı.

Sakaryaspor 02.10.2012, 12:26
Bölükbaşı, “En iyi futbolumuzu oynadık!”
banner218

Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, Tepecikspor maçında bu sezonki en iyi maçlarını oynadıklarını belirtirken, “Onlar atmadı. Biz attırdık” şeklinde konuştu.

“Tecrübeli defans oyuncuları yaktı!”

Murat Bölükbaşı, maçın gerçek skorunun bu olmadığını vurgularken, “Bulduğumuz pozisyonları biz atamadık. Rakibimiz de gol pozisyonu bulmadı, ilk 2 golü resmen biz ikram ettik. Hem de bu kez genç futbolcularımızın yaptığı hata ile değil tecrübeli futbolcularımızın yaptığı inanılmaz ve ucuz hatalar sonrasında. 3.gole bir şey demiyorum. Çünkü olan olmuştu. Bu maçta yapacağımız her şeyi yaptık. Müthiş oynadık. Maçın hakemleri bile maç sonunda galibiyet sizin hakkınızdı derken rakip takımın teknik heyeti de aynı şekilde iyi takım olduğumu ve iyi oynadığımızı söyledi. Herkes tebrik ediyor ama nedense skora bakılıyor. Ben bu maç için şunu rahatlıkla söylüyorum. Bu sezonki en iyi maçımızı oynadık. Biz kaçırdık, onlar attı. Atamayana atarlar kanunu bu maçta da ortaya çıktı ki bu takımımız çok yakında kazanmayı da öğrenecek” diye konuştu.

Yorumlar (0)