banner212

banner211

Bölükbaşı,'Gol yememeyi öğreneceğiz'

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı Rüstemler Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında hedeflerinin önce savunma olduğunu belirtti.

Sakaryaspor 22.08.2012, 14:09
Bölükbaşı,'Gol yememeyi öğreneceğiz'
banner218
Teknik Direktör Murat Bölükbaşı Rüstemler Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında hedeflerinin önce savunma olduğunu belirtti. Bölükbaşı "Ligde kalıcı olacağız" diyerek taraftarın endişeye kapılmamasını istedi.

Kalıcı olacağız

Sakaryaspor'da Teknik Direktör Murat Bölükbaşı yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten deneyimli teknik adam ilk hedeflerinin gol yememek olacağını söyledi. Teknik Direktör Bölükbaşı, "İyi savunma yapan bir takım olacağız, Rakiplerimize bu şekilde üstünlük sağlayacağız. Hacettepe maçında bunu gösterdik. Savunmayı iyi yaparsak bunun sonuçlara yansıyacağına eminim. Hedefimiz ligde kalıcı olmak. Bunu da gerçekleştirmek için aynı ciddiyetle idmanlarımıza devam edeceğiz "dedi.

Takıma güveniyorum

Transfer yasağının kaldırılmasıyla ilgili yaptığı çağrıya açıklık getiren tecrübeli teknik adam, "Sakaryaspor sevdalısı olarak halis niyetimle böyle bir açıklama yaptım. Ama bu demek değil ki benim takımıma güvenmediğim. Bundan sonra da transfer konusunda bir hareket olursa benim düşüncelerim aynen devam edecek" dedi. Kerem'e inanıyorum Kerem'in affedilmesiyle ilgili de konuşan Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, "Kerem'in yeteneklerine inananların başında geliyorum. İdmanlarda kendisini gösterdiği takdirde hem Sakaryaspor hem de Kerem bu işten kazançlı çıkacaktır" şeklinde konuştu.

banner220
Yorumlar (0)