banner212

banner211

Bu kadro 1.Lig'de bile kafaya oynar

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Cumartesi günü başlayacak olan 2. Lig öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Öyle bir kadro kurduk ki 1.Lig'de bile kafaya oynar” dedi.

Sakaryaspor 28.08.2018, 12:12 28.08.2018, 12:34 UTKU KAYNAR
Bu kadro 1.Lig'de bile kafaya oynar

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Cumartesi günü başlayacak olan 2. Lig öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Öyle bir kadro kurduk ki 1.Lig'de bile kafaya oynar” dedi.

ARTIK GERi SAYIM BAŞLADI
Teknik patron Yıldırım, arkadaşımız Suat Beyenal’a özel açıklamalarda bulundu. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Yıldırım, “Her şey çok güzel. Çok iyi bir kamp geçirdik hem burada hem de Bolu'da. Çok yorucu geçti. Artık geri sayım başladı. Oyuncu arkadaşlarımızın arzusu ve isteği çok iyi. Arkadaşlığımız mükemmel. Önemli olan saha içi arkadaşlığı. Biz yeni bir takımız. Bu oyuncu grubunu birleştirmek kolay bir şey değil. Oyuncuların özverisiyle, çalışmasıyla bugünlere geldik. Lige hazır bir şekilde çıkacağız” dedi.


1.LİG'DE BİLE TEPEYE OYNAR!
Sakaryaspor’un yalnızca bu sezon için değil, olası şampiyonlukta çıkılacak olan 1. Ligi’nde de başarı sağlayacak bir takım kurduğunu belirten Yıldırım, “Yepyeni bir takım yapıyorsunuz ve bu takımın büyük bir hedefi var. Bu sene şampiyon olduğunuzda seneye de elinizde iskelet bir kadro olacak. Bu takım sadece bu lig için değil, 1.Lig için de kurulmuş bir takım. Bunu ilk defa söylüyorum. 1.Lig'de de şampiyonluğa oynayabilecek bir takım kuruldu burada. Bunun kimse farkında değil ama bunu göreceksiniz” diye konuştu.


SABIR GöSTERiLMELi
Bu takıma herkesin sabır göstermesi gerektiğini söyleyen Yıldırım, “Taraftarımızın Ankara'da olmaması bizim için eksiklik olacak. Biz yine de o coşku ile oynayacağız. Taraftarımızın arzusunu içimizde hissedeceğiz. Çok büyük bir camia ama herkesin de taşın altına elini koyması lazım. Stadımızın zemini inanılmaz kötü. 1 hafta sonra Sarıyer ile içerde oynayacağız. Sakarya'da herkesin taşın altına elini koyması lazım. Herkesin bu takıma sabır göstermesi lazım. Sonunda hedef ulaşacak bir ortam var burada” dedi.

SAKARYA HALK GAZETESİ / SUAT BEYENAL

Yorumlar (4)
Mıstık 4 yıl önce
Bu kadro 1. Lig’de ne kafaya oynar küme düşer.
Osman 4 yıl önce
Bırakın boş lafları ..baskasinin yumrunu yemeyen kendi yumrunu demir sanarmış..
Kemal 4 yıl önce
O zaman geçen yılki kadro şampiyonlar liginde oynardı yöneticiler yalancı olmasaydı
İslam ARSLANOĞLU 4 yıl önce
Bu şehir futbolu iyi bilir futbolcuyu da iyi tanır hoca sen biraz fazla atmışsın hazırlık maçları nı izledik bir gol atıldı işin kötüsü pozisyon yok bu takım bu ligi 5.lik ile 10.luk arasında bitirir bu hocada lig sonunu görmeden gider