Bu rezaletin sorumlusu kim ?

Sakaryaspor’un Tuzlaspor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada Sakarya Atatürk Stadı’nın zemini her iki takım oyuncularına zor anlar yaşattı.

Sakaryaspor 30.08.2022, 12:55 SporExpres
Bu rezaletin sorumlusu kim ?

Sakaryaspor’un Tuzlaspor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada Sakarya Atatürk Stadı’nın zemini her iki takım oyuncularına zor anlar yaşattı. Göztepe maçına oranla daha da bozulduğu görünen sahanın son durumu yeşil siyahlı taraftarlarında büyük tepkisini çekti.

Bakım sorumluluğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde bulunan Sakarya Atatürk Stadı’nda sahanın durumu içler acısı. Geçtiğimiz ay Şampiyonlar ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarına ev sahipliği yapan Sakarya Atatürk Stadı’nda zeminin adeta tarlaya andıran görüntüsü hem tribündeki hem de ekran başındaki taraftarların büyük tepkisini çekti.

Sakaryaspor’un ev sahibi avantajına büyük darbe vuran sahanın neden bu duruma geldiği ve sorunun ne zaman çözüleceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (1)
Ahmet54 2 yıl önce
Tek sorumlu Sakarya yönetimidir insan sezon başlamadan gençlik spor mudurlugunden sahanın bakımını istedimi acaba istedi ise spir müdürlüğü sorumlu istemediler ise yönetim sorumludur bir han önce stat bakıma alınmalı sayın sorumsuz yöneticiler.....