Bülent Uygun desteğini çekti

İbrahim Nalbant yönetimine verdiği destek ile gündeme gelen Sakaryalı ünlü teknik adam Bülent Uygun yaptığı yazılı açıklama ile geri planda kalmak istediğini söyledi.

Sakaryaspor 19.07.2019, 16:12 19.07.2019, 18:43
Bülent Uygun desteğini çekti

İbrahim Nalbant yönetimine verdiği destek ile gündeme gelen Sakaryalı ünlü teknik adam Bülent Uygun yaptığı yazılı açıklama ile geri planda kalmak istediğini açıkladı. Sakaryaspor Yönetimi aracılığıyla açıklama yapan Bülent Uygun transfere yasaklı altı dosyanın parasını ödeyip İbrahim Nalbant yönetiminden desteğini çektiğini açıkladı.

SAKARYASPOR ZARAR GÖRMESİN

Kongre sürecinin başından beri İbrahim Nalbant ve ekibine destek veren Sakaryalı ünlü teknik adam Bülent Uygun dün yaptığı yazılı açıklama ile yaşanan süreçte yönetimim kendisi üzerinden yapılan eleştiriler yüzünden yıpranmamasını istediği için geri planda kalmayı tercih ettiğini açıkladı.

İşte Bülent Uygun’un açıklaması;

“Değerli Sakaryaspor taraftarları gerçekleri görebilen formayı armayı menfaatsiz sevenler sayın Başkan İbrahim Nalbant benim yüzümden zor duruma düşüyor. Bundan dolayı başkanın kendisi olmadığını söylentisi çıkarıp kulüp yönetemediğinin yazılması vs vs art niyetli söylemler hakarete varan yorumlar sanki geri plan da kalıyor imajı başkanımızı yıpratmakta ve üzmekte moralini de bozuyordu.Bende bundan dolayı İbrahim başkan yıpranmaması için Sakaryaspor üzerinden sanki onu değersizleşme algısı yapılmaması için üstüme düşen gerekenleri yapıp  yönetimle hiç bir bağım kalmadığını bildirmek istiyorum. 

Yönetime giren arkadaşlar da tahaüt ettiği rakamları kendileri verecektir. Ben taraftarı olduğum deplasmanlarda takımım için tezahüratlar yaparak taraftarken şans eseri Ekrem Karaberberoğlu Hocam sayesinde Sakaryaspor 87/88 sezonunda Türkiye kupası kazandığımızda Alt yapıdan A takıma çıkarılmış gençlerden biriydim.97/98 sezonunda Nihat Ayyıldız başkanımla transfer yardımı ile babamı yönetime sokarak maddi destek veren yönetimiyle beraber şampiyon olmasında katkı sağlamıştım. Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi yaşadığımız zamanda Tırlarla bakliyat elbise ve çadırlar göndererek bir nebze doğduğum topraklara hizmet etme mücadelesi verdim.

Her platformda Sakaryalı olduğumu göğsümü gererek söyledim. Sakarya’nın da menfaatine olan bazıların menfaatine olmayan bilerek veya  bilmeyerek haber yapanların senaryosundan dolayı bize yanlış yorumlayanlar gerçekleri bilmelidir. Gerçeklerin ise bizim çimento fabrikası ile enerji santrali kuracağımız zaman özellikle Sakaryaspor kimsenin umurunda değilken ben maddi destek olsun diye işin içine soktum, çimento fabrikasının ÇET raporları uygunken her sene 5 milyon doları Sakaryaspor verilme Maddesi koydurmuş enerji santraline de kazanılan paranın 4’te 1 belediyeye 4’te 1’i Sakaryaspor verilmesi maddesi koydurmuştum şuan ki stat yapılması ile alakalı ekstradan da Sakaryalı gençlerin yetiştirilmesi için altyapı tesisi kurulması için çizdirdiğim projeleri Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuştum. Anlayacağınız.

Sakarya Sakaryaspor aşkı Arap çöllerinde dolar gölgesinde olmamıştı. Bizim Sakaryaspor aşkımız Amigo Ahmet amca ile başlayan deplasmanlarda 1 baba hindi tezahüratlarıyla karşılıksız koşulsuz desteklemekle olmuştur.

Bende şimdi; Beykan Şimşek’e 72 Bin TL, Sezer Badur’a 74  Bin TL, Metehan Yılmaz’a 47 bin TL, Özgür Kedikli’ye 11 bin TL, Gökhan Kök’e 39 bin TL, Arif Şahin’e 81 bin TL. Dosyalarını avukatım transfer yasaklarını kaldırmak için avukatlarıyla pazarlık yapıp parasını kendim verip kaldırıyorum. Sakaryaspor menfaatsiz karşılıksız sevenlere arma forma aşkı olanlara büyük Sakaryaspor taraftarına hediyemdir. Allah’a emanet olun saygılarımla.”

Yorumlar (15)
recko 5 yıl önce
tatangalar istediginiz oluyor adam cebinde para veriyor siz tehdit ediyorsunuz ben yönetimin yerine olsam toplu istifa ederim çok bilmiş tatangalara bırakırım Allah sizi bildigi gibi yapsın sarhoş herifler parasınla rezil olacak bu yönetim bilet parası vermiyen tatangalar demiyeyim bir kaç amigo diye geçinenlerrr
Akyazi 5 yıl önce
Teşekkürler asker taraftar seninle bizi bu duruma düşürenler boş yorumlarla yükselmesini istemiyor herşeye rağmen şampiyon sakarya yazılar hep beraber asker selam olsun
ismail 5 yıl önce
rahat mısın şimdi tatangalar demiyecem de o açıklamayı yazdıranlar sevinin şimdi
M.Faruk 5 yıl önce
Allah razı olsun kapattığın dosyalar için. Herkes konuşacağına 3-5 dosya kapatsaydi bugün böyle olmazdı.
İsmet 5 yıl önce
Namkörler beleşçiler yaptığınızı beğendinizmi
İsmet 5 yıl önce
Namkörler beleşçiler yaptığınızı beğendinizmi
İsmet 5 yıl önce
Namkörler beleşçiler oldumu şimdi
recko 5 yıl önce
görelim sizide bay cumhur genç başkan adayıydınızya bülent gibi bir kaç dosya degil tek bir dosya kapatında görelim bülent adamlık yaptı çekildi siz şimdi onada bi açıklama yaparsınız tatangalar sizde bahane çok sorarım acaba o amigo denilen kişiler cebinden bir bilet almışmı ömrü hayatınca onlar olmasa bu seyirci daha çok statta olacak batırdınız takımı borç ödeyene bile çamur atarsınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın