banner212

banner211

Bülent Yılmaz; ‘Düğünde olanlar cenazede yoklar!'

Eski başkan Bülent Yılmaz, kulübün sahipsiz bırakılmasına tepki göstererek başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu olmak üzere siyasilere yüklendi.

Sakaryaspor 15.05.2012, 10:25
Bülent Yılmaz; ‘Düğünde olanlar cenazede yoklar!'
banner218
Eski başkan Bülent Yılmaz, kulübün sahipsiz bırakılmasına tepki göstererek başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu olmak üzere siyasilere yüklendi. Yılmaz, "Bu kulübün düğününde olanlar cenazesine katılmıyorlar" dedi.

 

Sakaryaspor'un eski kulüp başkanı Bülent Yılmaz genel kurulda yaptığı konuşmada şehri dinamiklerine sert tepki gösterdi. "Bu kongre bizim cenazemizi defnetme günüdür" diyerek sözlerine başlayan Yılmaz, "Geçen sezon 2.Lig şampiyonluğunda Antalya'da yerini alan Büyükşehir Belediye Başkanı, milletvekilleri ve siyasiler bugün burada yoklar. O gün düğünümüzde olanlar bugün cenazeye katılmıyorlar! Bunu maalesef gelenek haline getirdiler. Birde bugün buraya gelirken bilbordlar "Biz bir aileyiz" yazılı reklâm vardı. O fotoğraf ta şehri yönetenlerde yerini alıyordu. Sakaryaspor bu ailenin öz evladı olmasına rağmen üvey evlat muamelesi görüyor. Bunu bir türlü anlayamıyorum" dedi.

Keşke aday olmasaydı

Vedat Yaşlıca'nın adaylığına da yorum yapan Yılmaz, "Keşke talip olmasaydı. Keşke bugün bu kulübe talip çıkmayarak birilerine mesaj verilseydi. Artık bu kulübün  kişilerin cebinden vereceği paralarla yönetilmesi çok zor. Bu borcun gerçek sahipleri oralarda gözükmüyor. Şehri yönetenler bu kulübe destek olsun bu kulüp iki yılda Süper Lig'i görür!" şeklinde konuştu.

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)