banner212

banner211

Burak Bekaroğlu Sivas yolcusu

Sakaryaspor,  genç oyuncusu Burak Bekaroğlu için Süper Lig ekiplerinden Sivasspor ile prensipte anlaştı.

Sakaryaspor 28.12.2018, 22:34 28.12.2018, 23:26 UTKU KAYNAR
Burak Bekaroğlu Sivas yolcusu

Transferi açmak için maddi kaynak arayışlarını sürdüren Sakaryaspor yönetimi, uzun süredir satışı gündemde olan Burak Bekaroğlu için Süper Lig ekibi Sivasspor ile anlaştı. 1.Lig ve Süper Lig’den bir çok kulübün talip olduğu Bekaroğlu’nun transferi her seferinde Sakaryaspor’un istediği 1 Milyon TL’lik bonservis bedeline takılıyordu. Sivasspor bonservis bedelini yarısı peşin yarısı taksit olmak üzere ödemeyi kabul etti.

1 MİLYON 200 BİN

Sakaryaspor altyapısından yetişen Burak Bekaroğlu, her transfer döneminde olduğu gibi bu ara transfer döneminde de gündemin bir numaralı başlığı oldu. Yeşil Siyahlı yönetimin 21 yaşındaki oyuncuyu satmak için başlattığı girişimler bu sefer sonuçlanacak gibi. Transfer yasağını kaldırmak için genç oyuncunun satışından gelecek paraya büyük umut bağlayan Sakaryaspor’un kapısını çalan Süper Lig ekibi Sivaspor, 100 Bin Euro Peşin , 100 Bin Eurosu 6 ay taksitle olmak üzere 200 Bin Euro bonservis bedeli teklif etti.

TAKIMA ÖDEME YAPILACAK

Yeşil Siyahlı yönetimin Sivaspor’un sunduğu ödeme planını kabul ettiği ve transferin 2 Ocak’ta resmen gerçekleşeceği iddia ediliyor. Burak Bekaroğlu’nun satışından gelecek paranın yanı sıra Beşiktaş ile yapılacak olan hazırlık maçından gelen para ile yönetimin öncelikle mevcut kadroya olan tüm borçları kapatması bekleniyor.

Yorumlar (2)
Tamer 5 yıl önce
Beşiktaş ile hazırlık maçı ne zaman
İlker 5 yıl önce
Arkadaş bir karar verin Bolu mu Sivas mı