banner212

banner211

Burak Bekaroğlu’na Katar’dan talip var

Katar ekibi El-Gharafa ile anlaşan Sakaryalı ünlü tteknik direktör Bülent Uygun Sakaryaspor’un genç oyuncusu Burak Bekaroğlunu transfer etmeyi düşündüğünü söyledi.

Sakaryaspor 05.01.2018, 17:37 06.01.2018, 00:49 UTKU KAYNAR
Burak Bekaroğlu’na Katar’dan talip var
 Katar ekibi El-Gharafa ile anlaşan Sakaryalı ünlü tteknik direktör  Bülent Uygun Sakaryaspor’un genç oyuncusu Burak Bekaroğlunu transfer etmeyi düşündüğünü söyledi.


Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Burak Bekaroğlu’na Katar’den teklif var. Sakaryaspor A takımına çıktığı günden bu yana birçok kulübün transfer listesinde yer alan Burak’a şimdi de Katar ekibi Al-Gharafa talip oldu. Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun’la anlaşma sağlayan Katar ekibinde transfer çalışmaları başladı. Bülent Uygun Türkiye’den birçok futbolcuyu listesine alırken bu listede Burak Bekaroğlu’da yer alıyor. Ulusal basına transfer konusunda açıklamalarda bulunan Uygun, Burak Bekaroğlu ile ilgilendiklerini açıkladı.

1.5 MİYON TL

Sakaryaspor yönetimi, Burak Bekaroğlu’nun Katar’a transferi için bastırıyor. Burak’ı satıp bu transferden önemli bir gelir elde etmeyi hedefleyen yönetim, Bülent Uygun ile görüşmelerini sürdürüyor. Transferin birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor. Sakaryaspor Yönetimi’nin Burak için 1.5 Milyon TL bonservis bedeli belirlediği öğrenildi. 

 

Yorumlar (1)
Yiğit osman 5 yıl önce
Butakimdan zafer i yolla fatih i yolla batuhani yolla burak onuda yolla rakipler transfer yapsın sen yolla defans a Halit forvet e de ismail bitki sağ kanata da kardeşini koyar bu yorumu yayinlamaz sanız sizin de tarafsizliginida bağıra Haykır a her ortamda soylemezsem namert im