banner212

banner211

Burak Süleyman'ın katkısı büyük oldu

Geçtiğimiz sezon devre arasında Sakaryaspor’a transferi olay olan Burak Süleyman, sezon en başarılı isimleri arasında yer almayı başardı. 2.Lig’de 13 maçta 6 gol kaydeden tecrübeli oyuncu 1.Lig’deki performansı ile de takıma en çok katkı veren isimlerin başında yer aldı.

Sakaryaspor 29.05.2023, 21:36 30.05.2023, 11:20 UTKU KAYNAR
Burak Süleyman'ın katkısı büyük oldu

Utku kaynar/ Geçtiğimiz sezon devre arasında Sakaryaspor’a transferi olay olan Burak Süleyman, sezon en başarılı isimleri arasında yer almayı başardı. 2.Lig’de 13 maçta 6 gol kaydeden tecrübeli oyuncu 1.Lig’deki performansı ile de takıma en çok katkı veren isimlerin başında yer aldı.

ÖNEMLİ KATKI VERDİ

2.Lig’de ki şampiyon kadroda 1.Lig’de yola devam eden Burak Süleyman’ın nasıl bir performans sergileyeceği merak edilirken 28 yaşındaki oyuncu 36’ı maçın 32’sinde forma giyerek istikrarlı bir grafik çizdi. Yeşil Siyahlı forma ile Kassongo’nun ardından 6 golle en fazla gol kaydeden isim olan Burak takım arkadaşlarına yaptığı 5 asistle skor üretkenliğine en çok katkı veren ikinci isim olmayı başardı.

SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ

Sakaryaspor ile olan sözleşmesi yarın bitecek olan Burak Süleyman’ın takımda kalıp kalmayacağı yeni sezon öncesinde yapılacak görüşmelerin ardından netlik kazanacak. Yeşil Siyahlı taraftarların büyük bir çoğunluğu ise tecrübeli oyuncunun takımda kalması gerektiği yönünde

Yorumlar (0)