Burak Süleyman, Sakarya'ya bu sözlerle veda etti

Sakaryaspor 02.06.2024, 15:51 03.06.2024, 02:04 SporExpres
Burak Süleyman, Sakarya'ya bu sözlerle veda etti

Sakaryaspor’da 2,5 sezondur forma giyen ve özellikle 2.Lig şampiyonluğunda önemli katkı veren Burak Süleyman, sosyal medya haesabından yaptığı paylaşım ile Sakaryaspor taraftarına veda etti. Burak Süleyman Kocaelispor maçı öncesi teknik direktör Tuncay Şanlı ile yaşadığı problem nedeni ile Cumhur Genç tarafından kadro dışı bırakılmış final maçında kadroda yer almamıştı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Burak Süleyman sosyal meydan yaptığı paylaşımda ; Sevgili Sakarya şehri,Her şeyden önce sizlere teşekkür etmek isterim.. Geldiğim ilk günden itibaren bulunduğum süre içersinde açıkça dile getirdiğim hislerime, değerlerime, kimliğime ve duygularıma saygı gösterdiniz ve bana misafirperver bir şekilde yaklaşmaya gayret ettiniz..

Ben de sahada olduğum sürede ve saha dışında buna karşılık vermeye gayret edip işimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım.2.5 yıl içerisinde, başarılı ve başarısız olduğumuz dönemler oldu fakat arkadaşlarımla birlikte her zaman iyi niyetle mücadele ettik. Şahsım adına bir hakkım varsa eğer hepsi helal olsun.2.5 yıl boyunca birlikte çalıştığım, öncelikle çok sevdiğim takım arkadaşlarıma ve sırasıyla yönetim kuruluna, teknik ekibe, kulüp personeline teşekkür ederim.

Yorumlar (1)
Çanakkale Geçilmez 2 hafta önce
Yolun açık olsun kardeşim
Başarısız bir yönetimle sen fazlasını yaptın.
Önünde güzel yılların olsun.