banner212

banner211

Burak ve Canberk'e yeni sözleşme

Transfer yapılıp yapmayacağı belirsizliğini sürdürürken yönetim 2 genç oyuncu için sözleşme değişikliği yaptı.

Sakaryaspor 18.01.2018, 09:48 19.01.2018, 00:26 UTKU KAYNAR
Burak ve Canberk'e yeni sözleşme
 Transfer yapılıp yapmayacağı belirsizliğini sürdürürken yönetim 2 genç oyuncu için sözleşme değişikliği yaptı. Sözleşme bedelleri güncellenen Canberk ve Burak'ın sözleşme süreleri ise aynı kaldı.

Sakaryaspor'un alt yapısından yetişen ve uzun süredir profesyonel takım kadrosunda mücadelede veren Canberk Özdemir ve Burak Bekaroğlu'nun sözleşmelerinde iyileştirmeye gidildi.

Ekonomik sıkıntılar nedeni ile her transfer döneminde satılması gündeme gelen Burak Bekaroğlu ve geçtiğimiz sezon oynadığı futbol ile büyük beğeni toplayan Canberk Özdemir'in sözleşme şartlarında değişikliğe gidildi. Sakaryaspor yönetimi her iki oyuncu ile bir görüşme gerçekleştirerek alacakları ücret konusunda iyileştirmeye gitti.

Yorumlar (1)
sakaryalı 6 yıl önce
sonunda bu çocuklara iyileştirme yapmanız aklınıza geldi he ? geçen sene şampiyonluğa katkıları en fazla olan çocukları sezon başı ezip papazlara gereksiz paraları verin şimdi elinizde kimse kalmayınca bu çocuklara iyileştirme yapın canberk özdemir bu takımın geleceğidir en büyük parayı bu çocuğu satarsanız kazanırsınız. ve ilk 11 de kaleciden sonra esame listesine yazılacak 2.oyuncudur!!!