Bursaspor-Sakaryaspor: 5-0 (A2)

İki hafta üst üste galibiyet alan Sakaryaspor A-2 Takımı üçüncü karşılaşmasını Bursa Vakfköy Tesislerinde Bursaspor A-2 Takım karşılaştı.

Sakaryaspor 09.10.2013, 12:53
Bursaspor-Sakaryaspor: 5-0 (A2)

İki hafta üst üste galibiyet alan Sakaryaspor A-2 Takımı üçüncü karşılaşmasını Bursa Vakfköy Tesislerinde Bursaspor A-2 Takım karşılaştı. Maçın başından sonuna kadar vasat bir oyun sergileyen yeşil-siyahlılar Bursaspor A-2 Takımının üstün oyunu karşısında Gollere  mani olamadılar ve sahadan 5-0 Yenik ayrıldılar.


İLK YARI SAHADA YOKTUK

Maçın ilk dakikalarından itibaren Sakaryaspor kalesine yüklenen ve nerede ise Sakaryaspor’a top göstermeyen Bursaspor 19. Dakikada Burak’ın kendi kalesine attığı golle 1-0 Öne geçtiler. 39. Dakikada Çağrı durumu 2-0 Yaptı.İlk yarının son dakikasında Okan Durumu 3-0 Yaptı ve ilk yarı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısında günün adamı Okan 60. Dakikada farkı 4’e çıkardı. Maçın 71. Dakikasında yine Okan kafa ile topu ağlara gönderdi ve takımının beşinci, kendisinin üçüncü golünü kaydetti ve maç 5-0 Bursaspor’un üstünlüğü ile sona erdi.


SAHA : Vakıfköy Tesisleri

HAKEMLER : İhsan Gökdem Yapıcı*** Şule Özkılıç Taş*** Muharrem Burak Subaşı***

BURSASPOR A-2 : Okan*** ( Onur** ) Mehmet Mert** Oğulcan*** Anıl*** Batıcan** Çağrı*** Mustafa**** ( Serkan** ) Semih**** ( Mustafa*** ) Okan Deniz**** Furkan**** Emre**** ( İdris*** )

TEKNİK SORUMLU : Turhan Şen

SAKARYASPOR A-2 : Uğur* Aykut* Ayhan* Mert* Burak* ( Haluk** ) Erhan** Mümin* Enes Şimşek** Ömer Taşkın* Taha Orhan* ( Erkan* ) Enes Eren*

TEKNİK SORUMLU : Tamer İlaçan

GOLLER : Dk. 19 Burak ( K. Kalesine ) Dk. 39 Çaırı Dk. 45-60-71 Okan Deniz ( Bursaspor )

 

Yorumlar (0)