Büyüka: “Sakaryaspor Bu Sene Çıkacak”

Lig TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Maraton programında bu hafta Sakaryaspor gündeme geldi.

Sakaryaspor 24.08.2016, 15:37 24.08.2016, 15:44
Büyüka: “Sakaryaspor Bu Sene Çıkacak”
 Lig TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Maraton programında bu hafta Sakaryaspor gündeme geldi. Programın moderatörü Sakaryalı ünlü spor adamı Şansal Büyüka, “Sakarya bu sene çıkacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu çok uğraşıyor” dedi.

Lig TV ekranlarının vazgeçilmez programı Maraton’da LİG TV Genel Müdürü Şansal Büyüka, eski futbolcular Tuncay Şanlı ve Tümer Metin Sakaryaspor’u konuştu. Programın son dakikalarında Tümer Metin’in; “Hazır 2 Sakaryalıyı yakalamışken, ne olacak Sakaryaspor’un hali bunu soralım” demesi üzerine açıklamalarda bulunan Sakaryalı Büyüka şunları söyledi;

Zeki Başkan Çok Uğraşıyor

“Sakarya bu sene çıkacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu çok uğraşıyor. Başkan bir numara: Zeki Toçoğlu. Kulüp Başkanı İsmail Gürses çok uğraşıyor. Arkadaşlarımız var bir sürü. Onlar da çok uğraşıyorlar. Şehirde yeni bir heyecan var. Ekonomi hızla düzeliyor. Yeni stat bitti bitiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız açacaklar inşallah. (Tümer Metin’i kast ederek) Sen de davetlimizsin. Islama köfteler bizden. Fatih Hocamı da (Terim) davet ederiz. Fatih Hocam da ıslama köfteyi fazla yer ama sağlık olsun. İnşallah hep beraber şampiyonluk turuna gideriz.”

Stada Özel Bir Açılış

Metin’in sorusuna Tuncay Şanlı ise, “Sakarya’da dostlarımız var. İnşallah stat için güzel bir açılış yapılacak” şeklinde eklemelerde bulunarak cevap verdi. Büyüka, Şanlı ve Metin’in yorumlarıyla zenginleştirdiği programda Sakaryalılara selam ve sevgiler de gönderildi.

Yorumlar (1)
sakir simsek 8 yıl önce
İnşaallah bu sene çıkacak sakaryaspor un köyü taraftarı allah yardımcımız olsun amin