banner212

banner211

Büyükşehir Bel Sakaryaspor alt yapısını aldı

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ve yeni yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret ettiler.

Sakaryaspor 25.05.2012, 16:42
Büyükşehir Bel Sakaryaspor alt yapısını aldı
banner218
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ve yeni yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret ettiler. Yeni yönetime başarı dileklerinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor camiasına bir de müjde verdi. Başkan Toçoğlu, "Büyükşehir Belediyesi olarak hem kulübümüzün bugününü hem de şehrimizin geleceğini düşünerek Sakaryasporumuzun altyapısına tam destek vereceğiz. Sorumluluğu almış bulunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Her zaman destek gördük
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ve yeni yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Vedat Yaşlıca, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Yaşlıca, "Bugün yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu'nu ziyaret ettik. Başkanımız bize her konuda, her zaman açık destek vermiştir. Desteklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da çok daha güzel çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Her zaman istişare ile birlik ve beraberlik içerisinde Sakaryaspor'un başarısı için çalışacağız" diye konuştu.

 

Başarı için üzerimize düşeni yapacağız
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Başkanı Vedat Yaşlıca ve yönetim kuruluna yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Toçoğlu, "Her zaman söyledik. Sakaryasporumuzun çok daha iyi noktalara gelmesi konusunda Büyükşehir Belediyesi olarak dün nasıl üzerimize düşeni yaptıysak bugün de Sakaryasporumuza destek vereceğiz" dedi.Altyapıya tam destek
Sporda altyapının çok önemli olduğunu her fırsatta dile getirdiğini ifade eden Başkan Zeki Toçoğlu, "Konuyla ilgili bir süredir bazı görüşmeler gerçekleştiriyorduk. Bugün Sakaryasporumuzun yeni yönetimiyle de konuyu görüştük. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryasporumuzun altyapısının sorumluluğunu almış bulunuyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak hem kulübümüzün bugününü hem de şehrimizin geleceğini düşünerek Sakaryasporumuzun altyapısına tam destek verme kararı aldık. Hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

 

banner220
Yorumlar (0)