banner212

banner211

Büyükşehir'den Sakaryaspor yemek jesti

Sene başında Sakaryaspor altyapısının tüm branşlarının yönetimini üstlenen Büyükşehir Belediyesi, sona eren sezonla birlikte teknik ekipler ve oyuncularımıza Tuna Tan Tesisleri’nde bir yemek verdi

Sakaryaspor 09.05.2013, 18:44
Büyükşehir'den Sakaryaspor yemek jesti
banner218

Sene başında Sakaryaspor  altyapısının tüm branşlarının yönetimini üstlenen Büyükşehir Belediyesi, sona eren sezonla birlikte teknik ekipler ve oyuncularımıza Tuna Tan Tesisleri’nde bir yemek verdi.Konuyla ilgili Sakaryaspor Kulüp başkanı Metin Doğrucan bir teşekkür mesajı yayınladı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

 

Kulübümüzün yarınları olarak gördüğümüz ve içinde bulunduğumuz zor şartlara rağmen geleceğe umutla bakmamızın nedeni olan alt yapımızın her türlü giderini karşılayarak, rakipleri ile eşit şartlarda mücadele etme fırsatı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki TOÇOĞLU’na şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Deneyimli teknik kadrolar elinde, gelişimini sağlıklı bir şekilde devam ettiren genç oyuncularımızın, kendilerine sağlanan imkânlar ile birlikte yeni başarılar elde edeceklerine inancımız tamdır.

 

Bu vesile ile yoğun geçen sezon boyunca her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediyemiz ve Sayın Zeki TOÇOĞLU'na teşekkür ederiz.

 

 

Sakaryaspor Kulübü adına

Başkan

Metin DOĞRUCAN

banner220
Yorumlar (1)
zafer 10 yıl önce
sakarya halkının kalbine giden yol Sakaryaspor dan geçer. sağolsun başkan