banner212

banner211

CHP'li Özkoç'tan Eskişehirli o adama sert cevap!

CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel'in taraftar kavgası üzerinden Sakaryalılara ettiği hakaretlere, yine CHP'nin Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'tan ders gibi cevap geldi.

Sakaryaspor 29.09.2016, 12:01 29.09.2016, 12:08 UTKU KAYNAR
CHP'li Özkoç'tan Eskişehirli o adama sert cevap!
banner218

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel'in haddini aşan sözlerine, şu cümlelerle karşılık verdi:

 

"Sana Sakarya'nın vekili yok mu dediler.

Sakarya'nın da Sakaryaspor'un da haklarını savunacak, onlarla her koşulda, kol kola ve omuz omuza yol alacak vekili var.

 

Sakaryaspor insanına, taraftarına, Tatangası'na, valisine laf söylemeden önce bu vekili aşman gerekiyor.

 

Sorunları dile getirirken holigan bir dille konuşmak, sorunu büyütmekten başka sonuç doğurmaz. Bir şeyi konuşmak istiyorsan, Sakarya'da muhatabın var.

Yanlışları hep birlikte söyleyecek, doğruyu hep beraber teşvik edeceğiz. Ancak hiçbir zaman kentlerimizin insanına, taraftarına, valisine, holigan bir uslupla dil uzatmayacağız.

 

Sakaryamız, bütün insanlarıyla, kültürleriyle, renkleriyle bir bütündür. Ve biz hepimiz, bu bütünün bir parçası olmaktan onur duyarız.

 

Bir gün Sakarya'ya gelmekten söz ediyorsan, Sakarya'da seni karşılayacak Sakaryalılarla beraber bir vekil de olacaktır.

 

Bize uzatılan dost elini, yüreğimizle sıkarız. Bize yönelik saygısızlıkta da hep beraber tek vücut oluruz. Çünkü biz Sakarya'yız."

banner220
Yorumlar (2)
Sakarya 6 yıl önce
Helal sana
beyfendi 6 yıl önce
Helalin var vekilim