banner212

banner211

CİHAT ALKIŞ ALDI

Sakaryaspor’un deplasmanda Bayburt Özel İdarespor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada oyuna sonradan dahil olan Cihat Aktaş, performansı ile alkış aldı.

Sakaryaspor 17.12.2019, 15:10 UTKU KAYNAR
CİHAT ALKIŞ ALDI
banner218

Sakaryaspor’un deplasmanda Bayburt Özel İdarespor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada oyuna sonradan dahil olan Cihat Aktaş, performansı ile alkış aldı.

Yeşil Siyahlıların ilk devrenin son maçında deplasmanda aldığı 2-0’lık Bayburt galibiyeti katkı yapan genç oyuncu Cihat Aktaş, taraftarın beğenisini kazandı. 49.Dakikada tecrübeli oyuncu Berkaycan Değirmencioğlu’nun sakatlanması ile oyuna dahil olan genç oyuncu 78. Dakikada orta alanda kaptığı topu vakit kaybetmeden Berk İsmail’e ara pası olarak kullanınca yeşil siyahlılar 1-0 öne geçmiş oldu.

Maçın kilidini çözen golün asistini yapan genç oyuncu oyun içerisindeki soğuk kanlılığı ve performansı ile de takdir topladı.

banner220
Yorumlar (1)
kanayan yara 3 yıl önce
kurtuluş şehrin çocuklarında fakat alt yapıdan adam çıkması için futbol geçmişi olmayan kafelerden çıkmayan antrenörlerle bu iş yürümez futbola antrenörlüğe kendini adamış adamlar lazım birde siyasi ayağı var alinin oğlu velinin oğlu şunun yeğeni bırakın kardeşim bu işleri hakkı olan oynasın yürümeyi bilmeyen adamları alt yapıda sırf birilerine yaranmak için oynatmayın Merih demirallar çağlar söyüncüler sakaryadan yetişsin eskisi gibi ama önce kusurları görmek gerekiyor bu şehirden kimler çıktı yine çıkar ama bu işe belediyeden aldığı paraya bakan adamlarla değil sporu seven antreman yönetim kültürü olan hocalarla olur Cihat kardeşimiz gibi daha niceleri var yeterki torpil olmasın