banner212

banner211

Cumhur Genç; Belediyeye hayırlı olsun

Genç kongre sonunda yaptığı konuşma ile Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce’ye göndermede bulunarak ;’’ Sakaryaspor Büyükşehir’e hayırlı olsun’’ dedi.

Sakaryaspor 23.06.2019, 18:51 24.06.2019, 10:35 UTKU KAYNAR
Cumhur Genç; Belediyeye hayırlı olsun
banner218

Sakaryaspor’un başkan adaylığını açıklayan Cumhur Genç kongrede yaşanan olayların ardından yarıştan çekildiğini açıklamıştı. Genç kongre sonunda yaptığı konuşma ile Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce’ye göndermede bulunarak ;’’ Sakaryaspor Büyükşehir’e hayırlı olsun’’ dedi.

İbrahim Nalbant’ın listesini çekmesinin ardından adaylıktan çekilen Genç konuşmasında ; Sakaryaspor bir olgudur. Kimseden icazet almaz. Ekrem Yüce dün gece beni aradı 'seçimden çekil' dedi. Biz 'yarın kongrede aday olacağız' dedik. Bugün yine aracılar yollandı çekilmemiz için ama biz çekilmedik. Buraya kadar gelebildik. Keşke seçim olsaydı. Farkı herkes görseydi. 'Seçimi alacağız' dedik. Nitekim de aldık. Sakaryaspor yönetimi kimseden icazet almaz. Bunu da göstermiş olduk. Siyasi iradenin bizi desteklemediği bir ortamda burada durmamız Sakaryaspor’a ihanettir. Adaylıktan çekiliyoruz. Bizler yine de işi Büyükşehir'e, siyasilere emanet ediyoruz.’’ Dedi.

banner220
Yorumlar (0)