Cumhur Genç hakemlere tepki gösterdi

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, Yeşil Siyahlıların Vanspor ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası sosyal medya hesabından hakemlere tepki gösterdi.

Sakaryaspor 07.02.2022, 12:41 UTKU KAYNAR
Cumhur Genç hakemlere tepki gösterdi

 İşleri nedeni ile ABD'de bulunan Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur genç Vanspor mücadelsinde tribündeki yerini alamadı. Genç 1-1 biten maçın ardından Sarıyer, Bodruspor ve Vanspor açında verileyen penaltılarla ilgili sosyal edya hesabından bir paylaşıda bulundu.

“Sakaryaspor olarak son üç haftadır formsuz olabiliriz ama bizim bu takımın sezon sonu şampiyon olacağından en ufak şüphemiz yoktur. Biz futbol sadece sahada oynansın diyoruz maalesef son 3 haftada verilmeyen net 6 penaltımızı gördükten sonra diyoruz ki 1 milyonluk şehri temsil eden Sakaryaspor olarak; taraftarımızla, lobimizle, camiamızla nerede hangi şartlarda kimlerle oynanıyorsa bizde orada olacağız. Sakarya şehrinin ve Sakaryaspor’un hiçbir kurum ve kişiler tarafından hakkının yenilmesine müsaade etmeyeceğiz” ifadelerine yer verdi. Öte yandan, Genç verilmediğini savunduğu penaltı pozisyonlarını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Yorumlar (0)