banner212

banner211

Cumhur Genç'ten Samsunspor maçı açıklaması

Sakaryaspor-Samsunspor karşılaşmasının TRT Spor'dan yayınlanacağına dair çıkan haberleri yeşil siyahlı kulübün başkan vekili Cumhur Genç yalanladı.

Sakaryaspor 04.12.2018, 22:47 06.12.2018, 14:41 UTKU KAYNAR
Cumhur Genç'ten Samsunspor maçı açıklaması

Sakaryaspor'un TFF 2.Lig'in 17'inci haftasında kendi sahasında oynayacağı Samsunspor maçının saat 19.00'a alınmasının ardından Samsun yerel medyasında ve sosyal medyada karşılaşmanın TRT Spor'dan canlı olarak yayınlanacağına dair çıkan haberlere kulüpten yalanlama geldi.

Sakaryapor başkan vekili Cumhur Genç, SporExpres.com editörü Utku Kaynar'a yaptığı açıklamada her iki takımın isteği doğrultusunda maçın saat 19:00'a alındığını belirterek; '' TRT Spor'dan kulübümüze yapılmış herhangi bir başvuru yok. Kaldı ki böyle bir talep bile gelse biz kabul etmeyiz. Şampiyonluk yolunda büyük önem taşıyan bu karşılaşmada bizim tribünleri tamamen doldurmamız gerekiyor. Samsunspor maçının naklen yayınlanması gibi bir düşüncemiz yok.'' dedi.

Yorumlar (3)
Enes Bektaş 5 yıl önce
Çok merak ediyorum neden ? böyle bir Maçta stadın dolacağı zaten kesin gelir fazlasıyla olacak gelemeyen insanlar için yayını neden isyemiyorsunuz ? Bende bir Sakaryalı olarak askerdeyim ve yayınlanmasını isterim ki benim gibi bir dünya insan var. Kesinlikle yayınlanması gereken bir maç.
Eray 5 yıl önce
Bence de yayınlanmalı samsun maçı.Bayrampaşa maçını alırsak,TRT den teklif gelirse ve istediğimiz yayın gelirini alırsak yayınlanabilir.kaldı ki il dışında yaşayan Sakaryalılar(kastamonu maçı gibi)en azından ikinci yarıyı tv 264 ten izleyebilmeli
Gurbetci 5 yıl önce
Sakarya dışında olan gerek başka illerde gerek yurtdışında olan taraftara saygısız çok bencil bi açıklama olmuş bu derbi de samsun ve sakarya seyircisi zaten o stadı doldurur kafalar i çalışsa kendi sahanda bunu fırsata cevirebilirdiniz iki takım taraftarı da maçı izler tv den iyi gelir elde ederdiniz