Cumhur Genç; Tribününe gitmemem gerekiyordu, Sakın kalmalıydım

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, Serkan Özbalta'nın imza töreni öncesi basın mensuplarının karşısına geçerek Bodrum'da maç sonu yaşlananlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 11.10.2022, 19:43 11.10.2022, 19:54 SporExpres
Cumhur Genç; Tribününe gitmemem gerekiyordu, Sakın kalmalıydım

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, Serkan Özbalta'nın imza töreni öncesi basın mensuplarının karşısına geçerek Bodrum'da maç sonu yaşlananlar hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Cumhur Genç; 5-0'lık mağlubiyetin üzüntüsü ile tribüne gittim. Kazanırkende kaybederken tüm takımın orda olması gerekiyor. Bunu anlatmak için gittim. Tabi daha sakin kalmalıydım. Orada olmamam gerekiyordu. Oradaki arkadaşların hepsi beni yıllardır tanıyan insanlar onlarında sonradan gönlünü aldım. Durumu anlattım'' dedi.

Yorumlar (3)
CEFAKAR SAKARYASPORLU 2 yıl önce
O kadar yol yaptım, işimden izin aldım, ailemi bi kenara bırakıp sevdamın yanına desteklemeye geldim. Ama… ona göre gelip tribünde ki CEFAKAR SAKARYASPORLULARU azarlaman çok yanlış. İnsanları böyle yaparak küstüyorsun. Orada ki insanlara bi özür borcunuz var sayın Cumhur Genç!
Tatangalarartıkyok 2 yıl önce
Özür dilemekten bile acizsin yaptığın hatanın farkındaysan özür dilemeyide bil incilerin dökülmez başkan Tatangalar grubununda bu tarz olaylarada tepki göstermeyip sessiz kalmadı artık bağımsız olmadığını gösterir benim gözümde yani Cumhur Genç ne yaparsa yapsın tribünden istifa diye bir ses hiç bir zaman çıkamaz bence
İdris Türk 2 yıl önce
Sayın Başkanım
Sakarya’da yetişmiş teknik adamlara neden fırsat verilmiyor..Bilmediğimden soruyorum İsimlerini bildiğim için
Ahmet Seçgin
Bülent Yıldırım ve diğerleri
Bu hocaların lisansımı yeterli değil