banner212

banner211

Cumhur Genç; Turnike Sistemi Kuruyoruz

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç geçtiğimiz akşam katıldığı Sporyum programında yeni uygulamaya girecek turnike sistemi ile ilgili bilgiler verdi.

Sakaryaspor 19.11.2019, 15:19 20.11.2019, 15:21 UTKU KAYNAR
Cumhur Genç; Turnike Sistemi Kuruyoruz
banner218

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç geçtiğimiz akşam katıldığı Sporyum programında  yeni uygulamaya girecek turnike sistemi ile ilgili bilgiler verdi.

Taraftardan gelen kaçak bilet soruları hakkında da konuşan Başkan Genç’’ Stadımız da en büyük kaçak biletin olduğu yer numaralı tribünü biz bu konuda ciddi düşünlere içerisindeyiz ve turnike sistemini getiriyoruz ve insan faktörünü devreden çıkaracağız, burada bir kemik yapısı oluşmuş, memurlar ve güvenlik görevlileri hakkında bir sıkıntı var. Bin 400 bilet sattığımız yerde 4 bin insan vardı buna bir çare bulamadık. İlk etapta numaralı ve maraton tribünlerinin siparişini verdik, 8 Aralık'ta oynanacak olan Kahramanmaraş maçında turnike sistemi hazır olmuş olacak. taraftarlarımız telefonla biletini alacak uçağa biner gibi stada gelip barkodu okutup maça girecek ve bu konuda kaçak girişlerin önüne geçmiş olacağız.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Yorumlar (0)