banner212

banner211

CUMHUR GENÇ’TEN DESTEK ÇAĞRISI

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, sosyal medya hesabından yeşil siyahlı camiaya seslenerek transferin açılması için forma kampanyasına destek verilmesi çağrısında bulundu.

Sakaryaspor 05.01.2020, 19:25 05.01.2020, 16:13 UTKU KAYNAR
CUMHUR GENÇ’TEN DESTEK ÇAĞRISI
banner218

Pazar günü deplasmanda Velimeşepor ile karşı karşıya gelecek olan Sakaryaspor’da tramnsfer yasağı henüz kaldırılmadı. SGK, Vergi ve Futbolcu borçları olmak üzere toplamda 2,5 Milyon TL’ye yakın bir borcu transfere engel borcu bulunan yeşil siyahlılarda gözler yönetimin yapacağı hamlelere çevrildi. Ödemeler için kaynak arayan yeşil siyahlı yönetimin ise tek umudu forma kampanyası

Bin Dokuzyüz Atmış Beş TL’den 1965 adet bastırılan 54.Yıl Özel Forma kampanyasından 4 Milyon TL yakın gelir bekleyen Sakaryaspor yönetimi kampanyaya beklediği desteği bulamayınca ekonomik olarak sıkıntıya düştü. Kulüp başkanı Cumhur Genç önceki akşam whatsapp ve sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı ile tüm camiadan son bir destek istedi.

Başkan Cumhur Genç whatsapptan paylaştığı ; Arkadaşlarım Büyüklerim, kardeşlerim ve dostlarım. Çarşamba gününe kadar 54.Yol formalarımızı satmamız gerekiyor. Bu konuda şahsım olarak sizden Sakaryaspor adına destek istiyorum. Formalarımızın bedeli 1.965 TL’dir. Bana ulaşan dostlarıma plaketiyle beraber bizzat gelip ben teslim edeceğim.’’ İfadeleri ile çağrıda bulundu.

banner220
Yorumlar (3)
54 3 yıl önce
Adam daha ne yapsın hakkını bize helal et cumhur Başkan kapı kapı gezdin 1forma satıp Sakaryaspor fayda olsun diye 7 adet vekilimiz 0 forma tebrikler valla helal size büyük Sakaryalılar.
Ahmet balci 3 yıl önce
Facebook Twitter Instagram hesabından herkes paylasmalidir,işadamlarına halen gidilmedi tek elden değil herkes çalışmalı.taraftarlar işbaşına kalan forma 800 civarı 1 milyon şehir gerkirse esnaf esnaf kapı kapı dolasmali günde 270 civarı forma satamayacaksak bu klibi kapatalim yazık...Haydi sakarya
Varol Durmaz 3 yıl önce
Süleymancılar azıcıkta sakaryasporumuz için yardım toplayın...