banner212

banner211

DAHA İYİSİ ÇIKARSA BIRAKIRIZ

Sakarya ASKF Başkanı ve Sakaryaspor Başkan Vekili Yaşar Zımba, önceki akşam Oktay Sarı’nın hazırlayıp sunduğu Sporyum programına konuk oldu.

Sakaryaspor 09.10.2019, 10:16 UTKU KAYNAR
DAHA İYİSİ ÇIKARSA BIRAKIRIZ
banner218

Sakarya ASKF Başkanı ve Sakaryaspor Başkan Vekili Yaşar Zımba, önceki akşam Oktay Sarı’nın hazırlayıp sunduğu Sporyum programına konuk oldu. Zımba, izleyicilerden gelen ‘İstifa edecek misiniz?’ sorusuna, “Daha iyisi çıkarsa giderim” cevabını verdi.

Gazeteciler Şenol Çivicik, Erdem Yıldırım ve Ömer Gümüşel’in de katıldığı programda Zımba, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şampiyon olamayabiliriz ama şampiyon yapacağız takımı. Sakarya’ya layık bir takım oluşturmak istiyoruz. Ama hemen bugün istiyoruz demek doğru değil. Biraz zaman gerekiyor. Yapılan transferlerin hiçbirinde benim dahlim yok. Ben sadece imza yetkimi kullandım. Şuan ortaya konan oyuna ve alınan sonuçlara baktığımda transferlerin yetersiz olduğu görünüyor. Ben gideceğim zamanı biliyorum. Kendimize bir başarı dönemi belirledik. Eğer o zaman başarıyı yakalayamazsak zaten giderim. Sakaryaspor için faydalı olacağını düşündüğüm an görevi bırakırım. Şuan için bu işi daha iyi yapabilecek biri ortaya çıkarsa istifa ederim. 200 kişi bana ‘İstifa’ dedi diye görevi bırakmam. Bu şehir 1 milyonluk şehir” dedi.

Yorumlar (0)