Dayanışma gecesi tarihi belli oldu

Sakaryaspor yönetimi kulübe gelir sağlayacak dayanışma gecesi ve stat açılışı programını büyük ölçüde şekillendirdi. Dayanışma Gecesi 1 Aralık’ta, stat açılışı ise 10 Aralık’ta yapılacak.

Sakaryaspor 09.11.2017, 12:09 09.11.2017, 12:14 UTKU KAYNAR
Dayanışma gecesi tarihi belli oldu
 DAYANIŞMA GECESİ
Sakaryaspor yönetimi tarafından kulübe gelir sağlaması beklenen dayanışma Gecesi ve stat açılışı programı büyük ölçüde şekillendi. Buna göre dayanışma gecesi 1 Aralık Cuma günü Best Western Primier Otel’de gerçekleştirilecek. 600 kişilik davetlinin katılacağı gecenin ücreti de 1500 TL olarak belirlendi.

STAT AÇILIŞI
Yeni stat açılışıyla ilgili de çalışan yönetim, ilk yarının son maçı olan 10 Aralık Pazar günü Silivrispor karşılaşması öncesinde 2-3 sanatçının katılımıyla görkemli bir program düzenleyecek. 28 bin taraftarın gelmesinin beklendiği programda bir maçlık bilet fiyatları  kale arkası 50 TL, maraton 75 TL ve numaralı 100 TL olarak belirlendi. 

GELİR SAĞLAYACAK
Maddi krizi aşmaya çalışan yönetim iki projeden de önemli bir gelir hedefliyor Futbolculara olan yaklaşık 2.5 Milyon TL’lik ödemeyi iki programdan gelecek parayla yapmayı planlayan yönetim devre arasında yaşanabilecek sorunların önüne geçmek istiyor. İki organizasyon için ünlkü sanatçılarla temas halinde olan yönetimin kimleri getireceği merak konusu.   

Kaynak: Kaynak: YeniHaber Gazetesi
Yorumlar (0)