banner212

banner211

Dilaver'den Sakaryaspor'a çalım

Başkan İbrahim Nalbant’ın anlaştık dediği Dilaver Güçlü’nün dün Manisa Büyükşehir Belediyespor’a imza attığı iddia edildi.

Sakaryaspor 11.07.2019, 18:24 11.07.2019, 19:18 UTKU KAYNAR
Dilaver'den Sakaryaspor'a çalım
banner218

Başkan İbrahim Nalbant’ın anlaştık dediği Dilaver Güçlü’nün dün Manisa Büyükşehir Belediyespor’a imza attığı iddia edildi.

Kulüp başkanı İbrahim Nalbant geçtiğimiz sezondan alacakları nedeni ile TFF başvuran Dilaver Güçlü ile anlaştıklarını genel kurulda duyurdu. Nalbant’ın bu açıklamasının ardından birkaç saat sonra gurbetçi oyuncunun Manisa Büyükşehir Belediyespor ile anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Dilaver Güçlü’ye yeşil siyahlı kulüpten 200 Bin TL alacaklı olduğu ve dün itibari ile bu rakamın bir kısmının ödenerek yeni sezon için olumlu yanıt alındığı öğrenildi. Serbest kalma süresi 10 Temmuz’da sona eren Dilaver Güçlü’nün bugün sözleşmesini tek taraflı olarak fesih edeceği iddia ediliyor.  

Yorumlar (6)
Enes 4 yıl önce
Bir insana haddinden fazla değer verirsen olacağı budur. Çok gördük gidenleri.
Kemo 4 yıl önce
Bize karekterli adam lazım dilaver seni finalde gördük sen yürü abisi sen bize lazım değilsin.
recko 4 yıl önce
sahtekar topcu lazım degil gördük her sene bizi satan topçular sen manisayıda satarsın defol git sahtekarlar
Eren 4 yıl önce
Oyuncuya borçlusun, TFF ye başvuruyor,10 temmuzda serbest kalacak adamın parasını odemezsen (adamda karakter yoksa) elinde para kazanacagin Dilaver bedavaya gider.yeni yönetim dk.1 golü yedi bence.
recko 4 yıl önce
cumhur genç sayende istedigin oluyor birde başkan adayıyım diye çıktın ortaya siz borçlarınızı deseydinizde boşa çıkmasaydı bu topcular bilerek 11 ne aldı seçimi içimi topçular boşa çıksın diye kimse suç bulmasın bu yönetime bilerek yapıldı takımı dagıtmak için tatangalar rahatmısınnnnnn
Berkan 4 yıl önce
Kasar futbolcu istemiorz aq iki sezondur finalde eleniriz ayıp be biz çıksak oynasak alırız maci aq o nedir ole