banner212

banner211

Dükkan54'de Hırsızlar Dadandı

Sakaryaspor taraftarının büyük bir heyecanla beklediği ve kulübün resmi ürünlerinin satıldığı Dükkan54 geçtiğimiz hafta açıldı.

Sakaryaspor 31.08.2016, 14:23 31.08.2016, 14:47 UTKU KAYNAR
Dükkan54'de Hırsızlar Dadandı
banner218
 Sakaryaspor taraftarının büyük bir heyecanla beklediği ve kulübün resmi ürünlerinin satılacağı Dükkan54 geçtiğimiz hafta açıldı. Açılış günü büyük bir talep gören mağazada çok sayıda forma ve ürünün çalındığı ortaya çıktı.


Konu ile ilgili bir açıklama yapan  yönetici Erkan Pirzenli taraftarın ürünlere gösterdiği ilgiden memnun olduklarını beliterek "Büyük Sakaryaspor taraftarı mağazanın açıldığı ilk günden desteğini gösterdi. Tabi bazı kaçaklar olmuş. 4 Bin TL yakın ürünümüz o yoğunlukta mağazadan çalındığını tespit ettik. Bu sorunun giderilmesi için hemen çalışmalara başladık ve barkod ve alarm sistemlerinin kurulumuna başlandı" dedi.

Yorumlar (2)
Ahmet ay 6 yıl önce
Bedava stada girme bir biletleri iki kişi gir stadda küfür hakaret et forma çal bu mu sakaryasporluluk bunlara izin verme Sakarya 2000 kişiye oyna ama parası ni veren olsun beleşçi çok para veren yok
Taraftar 6 yıl önce
Bu nasil birsey yaa... Utanmadan birde calindi diyolar.kardesim siz 3 tane formaya sahip cikamazsaniz takima nasil sahip cikacaksiniz