banner212

banner211

Ekrem Yüce harekete geçti

Sakaryaspor’da yeni sezon için yapılanma yapılması ve borçların ödenmesi için güçlü bir yönetim arayışları sürerken camiadaki sessizlik yeşil siyahlı taraftarları tedirgin ediyor.

Sakaryaspor 10.08.2020, 11:41 UTKU KAYNAR
Ekrem Yüce harekete geçti
banner218

YÜCE DEVREDE

Sakaryaspor’da dün yapılan kongre çoğunluk sağlanamdığı için ertelendi. 16 Ağustos’ta yapılacak kongre için hareketli bir hafta bekleniyor. Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin tam destek vereceği bir yönetim modeli hazırlanıyor. Sakaryaspor’un geçen sezon transferin açılmasında önemli rol oynayan Başkan Yüce, bu sezonda yeşil-sitahlı kulübe çok daha fazla destek olacak.

15 MİLYONLUK BÜTÇE

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin destekleyeceği yeni oluşumda şehrin tüm dinamikleri aktif rol alacağı öğrenildi. Tüm belediyelerden ve SATSO’dan birer kişinin yönetim listesinde yer alması beklenirken ilk etapta yaklaşık 15 Milyonluk bir bütçe hedefleniyor. Transfer tahtasının kapalı olması, mevcut kadroya olan borç, Vergi-SGK borcu ve yeni transferler için bu rakam önemli.

BAŞKAN CEVAT EKŞİ

Büyükşehir’in destekleriyle yapılan yeni oluşuma kimin başkanlık edeceği merak ediliyor. Edinilen biilgilere göre bu konuda en büyük aday Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi. Geçen sezon da Sakaryaspor’da başkanlık koltuğuna oturan Ekşi, ailevi sorunları öne sürerek devam etmeme kararı almıştı. Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.       

Yorumlar (0)