banner212

banner211

Ekrem Yüce talimatı verdi; GEREKENİ YAPIN

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, taraftarla buluştu

Sakaryaspor 17.10.2019, 13:59 17.10.2019, 14:13 UTKU KAYNAR
Ekrem Yüce talimatı verdi; GEREKENİ YAPIN
banner218

Sakaryaspor'da başkan İbrahim Nalbant'ın istifasının ardından Hüdaverdi Bahadır başkanlığında göreve devam etme kararı alan yeşil siyahlı yönetime Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce gereken talimatı verdi. AKOM'da yeşil siyahlı taraftarları ağırlayan Sakarya BüyüKşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Sakaryaspor'un iyiliği için ne gerekiyorsa o yapılması diyerek. Taraftarların yanında Hüdaverdi Bahadır'ı arayarak yönetim olarak toplanın ve gereğini yapın talimatı verdi.

TARAFTAR ZİYARET ETTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce bugün AKOM’da taraftar temsilcileri ile bir araya geldi. Ersin Uysal, (Amigo Ersin), Murat Ercan, Fatih Şimşek toplantıya katılırken taraftarlar Sakaryaspor’da yaşanan süreçle ilgili görüşlerini bildirdi. Sakaryaspor’da yaşanan kaosun bitmesini isteyen taraftarlar Başkan Yüce’den bu konuda destek istedi.

YÖNETİMİN YANINDA DEĞİLİM

Taraftarlar Başkan Ekrem Yüce’ye “Başkanım bu yönetimin yanında mısınız? Bize öyle diyorlar” sorusunu yöneltti. Başkan Ekrem Yüce yönetimin kesinlikle yanında olmadığını dile getirerek “Yönetimden taraf değilim. Ben Sakaryaspor sevdalısıyım. Benim yönetimle işim yok. Daha önce ben onlara gereğini yapın Sakarya’yı Sakaryaspor’u rahatlatın bu sorunu çözün dedim” ifadelerini kullandı.

GEREĞİNİ YAPIN

İbrahim Nalbant’ın istifasının ardından Sakaryaspor’da başkanlık koltuğuna Hüdaverdi Bahadır’ın geldiğini toplantıda öğrenen Başkan Yüce, telefonla Bahadır’ı aradı. Başkan Ekrem Yüce, taraftarın ve basın mensuplarının yanında Hüdaverdi Bahadır’ı arayarak “Bu akşam taraftarla bir araya gelin gereken neyse onu yapın” ifadelerini kullandı. Taraftarlar ile Hüdaverdi Bahadır bu akşam saat 21.00’de Orman Park’ta toplantı yapılacak. Ayrıca Başkan Ekrem Yüce, bu toplantıya eski başkan Cevat Ekşi’nin de katılmasını isteyerek Ekşi’yi de aradı ve toplantıya katılmasını talep etti.

Yorumlar (2)
Bahri Karakuş 3 yıl önce
Sayın başkan ALLAHINI seversen bu takımı zengin bir iş adamına sat ve bizlerde ölmeden bu takımı süperlikte görelim yeter artık sakaryaspor sevenleri bıktı artık
sakarya sevdalisi 3 yıl önce
ekrem baskan lutfen bu takina el at bu takim hak ettgi yerlere gelsin..iktikrarli bir yonetim ve idareli bir baskan gelsin artik..sakaryasoor baskanlik makami birilerine prim yapilmasi icin yok..gelen bir suru vaaat veriyor 2 ay 3 ay sonra kongre karari aliniyor..daha sakaryaporun delege sayisini bilmeyen kisiler sakaryasporu yonetemez..lutfen..