Ekrem Yüce, Tatangalar'ı yalnız bırakmadı

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç dün akşam geç saatlerde yapılan Sakaryaspor Genel Kurul Toplantısına katılarak, Sakaryaspor'a gönül verenleri yalnız bırakmadı.

Sakaryaspor 16.12.2023, 17:10 16.12.2023, 17:14 UTKU KAYNAR
Ekrem Yüce, Tatangalar'ı yalnız bırakmadı

Dün akşam saatlerinde Tatangalar istişare yapmak üzere, Genel Kurul'da bir araya geldi. Tribün liderlinin önderliğinde düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç'te katılarak Sakaryaspor'a gönül verenleri yalnız bırakmadı. 

''ŞEHRİMİZİN RUHUNU YAKINDAN HİSSEDİYORUZ''

Toplantıya katılan başkan Ekrem Yüce'ye yoğun ilgi gösterilirken, Yüce ''Sakaryaspor taraftar grubumuz Tatangalar’ın Genel Kurul Toplantısı’na katıldık. Şehrimizin takımı için ele ele omuz omuza gayret göstermek, mücadelesinde destek olmak bizleri onurlandırıyor. Bizler Sakaryaspor’un gururunu taşıyan taraftarlarımızla buluşup şehrimizin ruhunu daha yakından hissediyoruz. Her birine takımımıza olan emekleri için teşekkür ediyorum. Hep birlikte pek çok zafer göreceğimize yürekten inanıyorum'' ifadelerini kullandı. 

TARAFTARLAR İLE BİRLİKTE TEZAHÜRATLARA KATILDI 

Genel Kurul'da birliktelik mesajları veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce gecenin sonunda taraftarlar ile birlikte tezahüratlara katılarak Sakaryaspor'a her zaman destek vereceğini bir kez daha gösterdi. 

TARAFTARLARDAN TEŞEKKÜR MESAJI 

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar'dan dün akşam gerçekleşen toplantı sonrası teşekkür mesajı paylaşıldı. Mesajda ''Ofis Sanat Merkezinde gerçekleştirdiğimiz toplantıya katılım sağlayarak Tatangalar'ın neden Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu bir kere daha herkese gösteren ilçe, semt gruplarımıza Sakaryasporlu dava arkadaşlarımıza ve davete icabet eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem YÜCE ve Sakaryaspor kulüp başkanımız Sn. Cumhur GENÇ'e teşekkür ediyoruz. Sakarya gibi bir futbol kentinde şehrin bütün dinamiklerini bir arada görmek şüphesiz Sakaryasporumuzu seven herkes için büyük anlam taşımaktadır. Keyifli, verimli bir istişare ve tanışma toplantısı sonucunda son sözü söylemek üzere Kocaelispor maçında görüşmek üzere!'' denildi. 

Yorumlar (0)